Zavřít reklamu
  • Odemykani MacBooku pomoci AW #3127

    Zdravim, rad bych si nastavil odemykani macbooku pomoci mych AW3, ale bohuzel se mi to nedari. Mam samozrejme nejnovejsi OS verze na obouch zarizenich, muj macbook tuto moznost podporuje, na macbooku nesdilim internet ani obrazovku, na AW mam nastaveny kod, na obouch zarizenich jsem prihlasen pod stejnym uctem, dvoufaktorove overeni taktez zapnuto, ale na mem MacBooku se kolonka (Zabezpeceni>Obecne) pro zaskrtnuti (jako je viz priloha) vubec nevyskytuje a ja uz nevim co mam delat pro to, aby se ukazala a ja ji mohl jen zaskrtnout Nacetl jsem si o tom snad uz vsude vsechno a ne a ne na to prijit budu Vam vsem vdecny za jakykoliv poznatek ci radu. Predem dekuji

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11530

    Mě to funguje nomálně, ale mám AW4, ihned po odfajfnutí povolit.Takže rada žádná bohužel.

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11531

    Hledej v historii
    Asi před rokem jsem tu měl návod,jak na to

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11532

    Na Macbooku Bluetooth zapnutý ?

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11533

    Ironside píše:
    Hledej v historii
    Asi před rokem jsem tu měl návod,jak na to

    oks díky za info, zkusím se pak podívat, ale podle mě to tu nemám šanci najít 😀

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11534

    Muftinko píše:
    Na Macbooku Bluetooth zapnutý ?

    zapnutý je, ovšem připojený k ničemu není, což by ani nemělo, chápu-li to dobře 🙂 pouze zapnutý

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11535

    Pre viac info: o aký MacBook sa jedna ?

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11536

    Muftinko píše:
    Pre viac info: o aký MacBook sa jedna ?

    Přesně nevím, myslím si ze 2017, to není podstatné, muj ntb tuto funkci stoprocentně podporuje, koukal jsem se do nastavení>wifi nebo tak nějak a tam je to napsané ("povoleno") 🙂

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11537

    A co zkusit odhlasit a znovu prihlasit iCloud? Taky mi to delalo problem kdyz mi neslo "hledat mac" a po odhlaseni a prihlaseni vse zacalo fungovat. PS: me to slo taky na prvni pokus, ale vzdycky se muze neco pokazit, pak me jeste napada restart NVRAM a SMC

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11538

    horac13 píše:
    A co zkusit odhlasit a znovu prihlasit iCloud? Taky mi to delalo problem kdyz mi neslo "hledat mac" a po odhlaseni a prihlaseni vse zacalo fungovat. PS: me to slo taky na prvni pokus, ale vzdycky se muze neco pokazit, pak me jeste napada restart NVRAM a SMC

    Hned jak budu doma tak zkusím MacBooku odhlásit a znovu přihlásit na iCloud. Uvidíme, nenapadlo by mě, že by to mohla být taková banální věc 🙂

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11539

    horac13 píše:
    A co zkusit odhlasit a znovu prihlasit iCloud? Taky mi to delalo problem kdyz mi neslo "hledat mac" a po odhlaseni a prihlaseni vse zacalo fungovat. PS: me to slo taky na prvni pokus, ale vzdycky se muze neco pokazit, pak me jeste napada restart NVRAM a SMC

    Tak bohužel odhlášení/přihlášení bez odezvy 🙁 nabídku na zaškrtnutí mi to stále nenabídlo a do iWantu za 299,-/30min na konzultaci nejdu 😀 člověk jim tam utratí 40K za MacB a oni pak chtěj ještě peníze.

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11540

    ahoj pravděpodobně nemáš nastavené správně zabezpečení na cloudu zkus tenhle návod maš tu vše popsáno https://www.ceskymac.cz/navod-nastavit-automaticke-odemykani-macu-pomoci-apple-watch/

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11541

    Taky jsem s tím měl problém, v mem případě jsem musel zapnout Wi-Fi na hodinkách a aktivní Wi-Fi muselo být i na MacBooku a samozřejmě pripojeny k internetu jinak to nefungovalo. A od té doby mám klid a vše funguje jak má .....

    Odemykani MacBooku pomoci AW #11542

    Tak jsem uspesne dostal tlacitko pro aktivaci odemykani Macu pomoci AW na svuj PC :mrgreen: :mrgreen:
    Vsem moc diky za snahu a pomoc, nicmene vse dle vsech navodu na internetu a co zde bylo napsano jsem jiz mel nastaveno, chyba byla uplne jinde, nejprve jsem si bez vysledku prosel celkovym backup procesem, pote jsem se nekde 2 roky zpet na nejakem foru docetl, ze za to muze to, ze na iMessage a FaceTime je nastaveno jen pouze telefonni cislo..(v podstate kdyby AW podporovaly LZE tak bych s timto problem vubec nemel a i by se to timto obeslo).. email (apple ID) jsem tam opravdu nastavene nemel, kdyz jsem tak chtel provest, nastal dalsi neresitelny problem, ktery se tahl 2 dny, s tim, ze pri aktivaci apple id do imessage to cca po 2 minutovem nacitani a zaseknuti celeho meho iP napsalo: “Pri aktivaci se vyskytla chyba” <- to bylo v zapeti dnes vyreseno telefonnim hovorem na apple podporu, kde me muj konzultant prepojil na tech.oddeleni kde jsem asi 15 minit musel mluvit anglicky a delat vseljake kroky s pozadavky 😀 opravdu zahul... vse dopadlo tak jak ma a vse bylo hned vyreseno, po pridani appleid do imessage a facetime se mi zobrazil tickbox pro sktivaci odemykani :ugeek:

    !!!!!!!!!!
    Ale mam zde nyni dalsi problem, pri kliknuti na tickbox pro sktivaci to chvilku nacita a nastavuje a pak napise vetu: “MAC NEDOKAZE S APPLE WATCH KOMUNIKOVAT - Ujistete se, ze jsou Apple Watch odemknute a na zapesti a ze je odemknuty i iPhone”... nikde jsem nenasel odpoved na tenhle bug a znovu se mi na podporu volat nechce 😀 kdyby nekdo mel radu dejte vedet, klasicke repair AW, logoff login appleid jsem zkousel 🙂 diky
    !!!!

    Odemykani MacBooku pomoci AW #44250

    vorczech píše:
    Tak jsem uspesne dostal tlacitko pro aktivaci odemykani Macu pomoci AW na svuj PC :mrgreen: :mrgreen:
    Vsem moc diky za snahu a pomoc, nicmene vse dle vsech navodu na internetu a co zde bylo napsano jsem jiz mel nastaveno, chyba byla uplne jinde, nejprve jsem si bez vysledku prosel celkovym backup procesem, pote jsem se nekde 2 roky zpet na nejakem foru docetl, ze za to muze to, ze na iMessage a FaceTime je nastaveno jen pouze telefonni cislo..(v podstate kdyby AW podporovaly LZE tak bych s timto problem vubec nemel a i by se to timto obeslo).. email (apple ID) jsem tam opravdu nastavene nemel, kdyz jsem tak chtel provest, nastal dalsi neresitelny problem, ktery se tahl 2 dny, s tim, ze pri aktivaci apple id do imessage to cca po 2 minutovem nacitani a zaseknuti celeho meho iP napsalo: “Pri aktivaci se vyskytla chyba” <- to bylo v zapeti dnes vyreseno telefonnim hovorem na apple podporu, kde me muj konzultant prepojil na tech.oddeleni kde jsem asi 15 minit musel mluvit anglicky a delat vseljake kroky s pozadavky 😀 opravdu zahul... vse dopadlo tak jak ma a vse bylo hned vyreseno, po pridani appleid do imessage a facetime se mi zobrazil tickbox pro sktivaci odemykani :ugeek:

    !!!!!!!!!!
    Ale mam zde nyni dalsi problem, pri kliknuti na tickbox pro sktivaci to chvilku nacita a nastavuje a pak napise vetu: “MAC NEDOKAZE S APPLE WATCH KOMUNIKOVAT - Ujistete se, ze jsou Apple Watch odemknute a na zapesti a ze je odemknuty i iPhone”... nikde jsem nenasel odpoved na tenhle bug a znovu se mi na podporu volat nechce 😀 kdyby nekdo mel radu dejte vedet, klasicke repair AW, logoff login appleid jsem zkousel 🙂 diky
    !!!!

    vorczech píše:
    Tak jsem uspesne dostal tlacitko pro aktivaci odemykani Macu pomoci AW na svuj PC :mrgreen: :mrgreen:
    Vsem moc diky za snahu a pomoc, nicmene vse dle vsech navodu na internetu a co zde bylo napsano jsem jiz mel nastaveno, chyba byla uplne jinde, nejprve jsem si bez vysledku prosel celkovym backup procesem, pote jsem se nekde 2 roky zpet na nejakem foru docetl, ze za to muze to, ze na iMessage a FaceTime je nastaveno jen pouze telefonni cislo..(v podstate kdyby AW podporovaly LZE tak bych s timto problem vubec nemel a i by se to timto obeslo).. email (apple ID) jsem tam opravdu nastavene nemel, kdyz jsem tak chtel provest, nastal dalsi neresitelny problem, ktery se tahl 2 dny, s tim, ze pri aktivaci apple id do imessage to cca po 2 minutovem nacitani a zaseknuti celeho meho iP napsalo: “Pri aktivaci se vyskytla chyba” <- to bylo v zapeti dnes vyreseno telefonnim hovorem na apple podporu, kde me muj konzultant prepojil na tech.oddeleni kde jsem asi 15 minit musel mluvit anglicky a delat vseljake kroky s pozadavky 😀 opravdu zahul... vse dopadlo tak jak ma a vse bylo hned vyreseno, po pridani appleid do imessage a facetime se mi zobrazil tickbox pro sktivaci odemykani :ugeek:

    !!!!!!!!!!
    Ale mam zde nyni dalsi problem, pri kliknuti na tickbox pro sktivaci to chvilku nacita a nastavuje a pak napise vetu: “MAC NEDOKAZE S APPLE WATCH KOMUNIKOVAT - Ujistete se, ze jsou Apple Watch odemknute a na zapesti a ze je odemknuty i iPhone”... nikde jsem nenasel odpoved na tenhle bug a znovu se mi na podporu volat nechce 😀 kdyby nekdo mel radu dejte vedet, klasicke repair AW, logoff login appleid jsem zkousel 🙂 diky
    !!!!

    ahoj podařilo se ti vyřešit problém s výše uvedenou hláškou že Mac nedokáže s AW komunikovat? mam MacBook Air 2019 a AW5 a už se tím tady 1/2 dne koušu. Vyzkoušeny všechny rady, restarty, odhlášení s iCloudu apod. a nic. Předem díky za odpověď. ZŠ

Odpověď na: Odemykani MacBooku pomoci AW

celý text

.