Zavřít reklamu
  • APPLE WATCH AMERIKA #2950

    Zdravím všechny, prosím, nemáte někdo hodinky nové série dovezené z Ameriky, konkrétně typ bez cellular karty? Potřebovala bych vědět, zda je uvnitř hodinek čeština jako možný jazyk na výběr? Předpokládám, že ano, ale raději se o tom ujistím. A druhý dotaz, vy, kdož máte hodinky dovezené z jiné země a nekupované v ČR, klidně i starší typ, setkali jste se někdy s problémy vyřizování servisní opravy tady v ČR? Zatím jsem podobný problém neřešila, ale přečetla jsem si, že záruka Apple je celosvětová roční, v rámci druhého roku je nutné hodinky servisovat tam, kde byly zakoupeny. Chápu-li to správně - hodinky z Ameriky sice budou mít dvouletou záruční lhůtu (pokud samozřejmě nebudou zakoupeny na firmu), ale pouze první rok, pokud by se něco stalo, je lze reklamovat v Čechách, ten druhý už by se muselo do Ameriky ?!? Díkyyyy za pomoc!

    APPLE WATCH AMERIKA #11196

    Kdyz koupis hodinky v Cesku, tak tady mas ze zakona 2 roky zaruku, ale kdekoliv ve svete 1 rok u Apple asi.. kdyz je koupis v USA, tak na ne mas zaruku jenom jeden rok.. tam 2 roky zaruku nemaji. Jinak si myslim, ze hodinky budou urcite i v cestine.

    APPLE WATCH AMERIKA #11197

    Jsou v češtině,funguje i EKG,roční záruka...já nikdy nic nereklamoval tak je mi to fuk 😀

Odpověď na: APPLE WATCH AMERIKA

celý text

.