Zavřít reklamu
  • Apple Watch 2 – dotaz k baterce a vibraci u budikj #1885

    Uvazuji o nakupu Apple Watch 2. 1) Potrebuji, aby na nastaveny budik vibrace byla jen na hodinkach nezavysle na telefonu? Je to mozne? Nyni me takto budi naramek. Nevzbudim tim celou rodinu. 2) Jaka je realna vydrz baterie? Moc diky za radu

    Apple Watch 2 – dotaz k baterce a vibraci u budikj #8838

    Ahoj, pokud si budík nastavíš na hodinkách (což není nic těžkého), tak se budou vibrace (popřípadě zvonění-záleží na nastavení Silent Mode) projevovat jen na hodinkách. Bohužel tak nefunguje večerka, ta je jen na iPhonu a projeví se jak vibracemi na Apple Watch, tak zvukem na iPhonu.
    Co se týče výdrže, tak bych si nechal třeba půl hodinu klidu každý den. Dal bych hodinky na nabíječku a ony se nabijí asi o 30%. Pokud s nimi budeš spát, vybijí se asi o 5-15% kvůli měření tepu. Osobně jsem byl nadšen z příchodu Cinema Mode, který na noc používám a nerozsvěcí se display.
    Bez chození běhat, plavat či jiných aktivit, kde hodinky měří více věcí najednou po delší dobu (měření tepu, počet kroků, GPS...), se výdrž dostane na 2 dny i se spánkem. S nějakou aktivitou bych se dvoudenní výdrže bál a radši bych je před spaním dal na nabíječku.

    Apple Watch 2 – dotaz k baterce a vibraci u budikj #8839

    Za mě výdrž super, osobně se dostanu na dva dny (na noc sundávám), využití - notifikace všeho druhu, aplikace cvičení oba dny, každý den zhruba 1,5h a nakonec sem tam nějaké ovládání hudby na iphone - přepnutí písničky, zvýšení/snížení hlasitosti + klasicky mnohokrát rozsvícení displeje za učelem zjištění času.. když mám fakt klidný dny - málo notifikací, bez fyzické aktivity apod. (rozuměj, když jsi nemocný a jsi doma) tak jsem se prakticky dostal na 3 dny.. Jinak bych podotknul jednu věc, byl jsem dva měsíce nucený fungovat na záložním iP6 a tam jsem se s baterií u hodinek nikdy na víc jak jeden den nedostal, měl jsem pocit, že telefon pořád bojoval s nedostatkem RAM a nějak se to odráželo na připojení mezi hodinkami a iphonem a tím pádem neskutečné žraní baterie, aktuálně na iPX ty dva dny na pohodu. 🙂

    Apple Watch 2 – dotaz k baterce a vibraci u budikj #8841

    Diky obema za info. V rozhodovani to pro me bylo rozhodujici 🙂

Odpověď na: Apple Watch 2 – dotaz k baterce a vibraci u budikj

celý text

.