Zavřít reklamu
  • Prvé Apple Watch #1599

    Zdravím. Mám menšiu dilemu. Po predstavení nových Apple Watch som si povedal že aj ja si ich kúpím. Plánujem si kúpiť Apple Watch series 1, je tam nejaký zásadný rozdiel, ktorým by som mal riadiť? Momentálne vlastním G-Shock hodinky, a keďže ma to omedzuje v tom, že tam nie je krokomer, tak by ma zaujímalo či v series 1 to je normálne ako keď mám so sebou telefón? Pretože chodím behať, a keď nosím vo vrecku telefón 3 krát pohodlné to nie je, a telefón ma tlačí. Ďakujem predom za odpoveď.

    Prvé Apple Watch #8185

    Pokud chceš běhat jenom s hodinkami tak doporučuji Series 2 nebo 3, bez té GPS je to opravdu na nic.

    Prvé Apple Watch #8186

    raskavil píše:
    Pokud chceš běhat jenom s hodinkami tak doporučuji Series 2 nebo 3, bez té GPS je to opravdu na nic.

    Ale funguje to aj bez toho, nie?

    Prvé Apple Watch #8187

    Ceco píše:
    Ale funguje to aj bez toho, nie?

    Ano, funguje, ale jen jako krokoměr, něco jako iPod nano 7th. Podle kroků to změří +- vzdálenost, ale moc přesné to není...

    Tedy alespoň myslím 🙂

    Prvé Apple Watch #8188

    Filip7 píše:

    Ceco píše:
    Ale funguje to aj bez toho, nie?

    Ano, funguje, ale jen jako krokoměr, něco jako iPod nano 7th. Podle kroků to změří +- vzdálenost, ale moc přesné to není...

    Tedy alespoň myslím 🙂

    Mne to kľudne stačí keď to bude na kilometer presne. Pretože niekedy neviem či svoje hranice posúvam alebo nie, ďakujem za odpoveď.

    Prvé Apple Watch #8189

    Mam na behani uplne prvni AW sport a pokud pujdes poprve behat s iphonem, tak oni si udelaji neco jako "kalibraci" tveho stylu behu ( nemyslim ze je to jen krokomer). Coz trva asi 20min ( uz si to nepmatuju, ale ty hodinky si o to samy rekly). No a pak meri docela presne, zkousel jsem je na bezeckem pásu a po 5 kilometrech byl rozdil v radu nekolik desitek metru.
    Druha vec je, vyhodnost takove koupe. U tak starych modelu hrozi, ze v dalsi aktualizaci uz nebudou umet polovinu novych funkci. Takze bych dnes sel minimalne do AW2 ktere budou dostupne v akcich dealerů

Odpověď na: Prvé Apple Watch

celý text

.