Zavřít reklamu
  • Ipad pro stříhání videa na cestách #1069

    Dobrý den, uvažuji nad koupi cestovatelskeho setu=tablet + camera + paměť. Hodně tedka cestuji a často se mi stává že nemám žádný signál a nebo žádné připojení k internetu. Chtěl bych si pořídit tablet ipad pro 9.7 256gb cellular +lumix gx80 + Seagate Wireless plus 1t čím bych řešil paměť Panasonic gx80 má WiFi, tou bych chtěl soubory do zařízení dostávat,jedna možnost. Další možnost přes Kingston mobillite wireless g3. A nebo přes Lightning čtečku SD karet z fotoaparátu. Zajímalo by mě která z těch možností je nejrychlejší a nejpraktictejsi. Poté bych měl otázku jestli nemáte někdo zkušenosti,jak si ipad pro (resp. aplikace imovie nebo jakákoliv jiná aplikace na stříhání videa ) poradí s formátem avchd. Ten má totiž zmiňovaný gx80. Chtěl bych zachovat co nejvyšší kvalitu videa,podotýkám ze gx80 sice umí 4k video, kvůli velikosti ale všechno v tomto rozlišení natáčet nebudu.Spis bych to viděl na pár minut z celého cestování. Většinou bych natáčel ve full hd. Popřípadě jestli je aplikace na convertovaní formátu. Kdyby byl s formátem avchd problém mám ještě adepta fotoaparátu s výstupem MOV nebo AVI. Poslední otázku bych měl jestli se dá přes apple TV zrdcadlit na LCD TV aplikace z ipadu a pracovat na ni. Vím že tablet notebook nenahradí ale jeví se mě to jako nejsikovnejsi možnost při dlouhodobém cestování jak si osekat video a poupravit fotky při minimální váze a dobré skladnosti. Děkuji za rady

    Ipad pro stříhání videa na cestách #7094

    Yakoby píše:
    Dobrý den, uvažuji nad koupi cestovatelskeho setu=tablet + camera + paměť.
    Hodně tedka cestuji a často se mi stává že nemám žádný signál a nebo žádné připojení k internetu.
    Chtěl bych si pořídit tablet ipad pro 9.7 256gb cellular +lumix gx80 + Seagate Wireless plus 1t čím bych řešil paměť

    Poslední otázku bych měl jestli se dá přes apple TV zrdcadlit na LCD TV aplikace z ipadu a pracovat na ni.

    Mozna bych doporucil 12" Macbook, ten by mohl tyto ukony plnit i lepe.

    A ano pri pripojene Apple TV lze zrcadlit jakakolik aplikace z iPadu.

    Ipad pro stříhání videa na cestách #7095

    Hmm zajímavý, právě koukám na macbooky na ebay a jsou tady možnosti už kolem 18000, máte s nakupováním přes ebay někdo zkušenosti?

Odpověď na: Ipad pro stříhání videa na cestách

celý text

.