Zavřít reklamu
  • Chyba u SMS. #744

    PROSÍM, kde mám co zle nastavené. IMessage fungují, ty jsou v pohodě. SMS odejdou, ale zelený proužek se na konci zastaví a za chvilku přijde oznámení, že nebyla SMS doručena. Někde mám asi chybu, ale kde. Měnil jsem i sim u operátora. To mi poradili na apple podpoře.

    Chyba u SMS. #6375

    Funguje SIM na jiném telefonu?

    Chyba u SMS. #6376

    Zkusí jsem na své 7 udělat zálohu, taktéž na přítelkyni 5s, oba telefony jsem dal do továrního nastavení. Pak jsem přehodil Sim karty a já se přihlásil na 5s a nahrál svoji zálohu ze 7. Na 7 jsem nahrál zálohu přítelkyně z 5s. Oba telefony fungují, posílají sms, tak jak mají. Takže vůbec nechápu, proč moje tel. číslo je nekontabilní že 7. Nemohu si dovolit tel . číslo změnit.
    Po navrácení do původního stavu - na 7 moje tel. číslo, nastal opět ten samý problém.
    Nevíte, v čem by mohla být chyba?

    Chyba u SMS. #6377

    Zdravím,
    u takového problému bych se obrátil k autorizovanému prodejci Apple.
    Mně to také takto dělalo a v Applu mi přehráli software a bylo to OK.
    Zkuste to.
    S pozdravem,
    AppleExpert

    Chyba u SMS. #6378

    Udelej cisty restore na 7 a zkus to bez zalohy, pokud to neni problem sw ze zalohy, nechej si znovu vymenit sim kartu.
    Jinak koukam, ze AppleExpert resi vse pojmem "prehrat software". V tomhle pripade se nebavime o software, ale pripadnem baseband a jeho firmware.

    EDIT: tak jsem se s tím setkal uz i ja, chyba je v LTE. Pokud je slabý signál, muže ukazovat i dva dilky, tak je pak jak bez signálu, jelikož se stále přeregistrovava z LTE do 3G a zpět, případně na EDGE, dle lokality kde jsi. Začínám sledovat, ze iphony 7 maji problém s pásmem LTE pro hovory, sms i data. Řešení je vypnout LTE pro hlas i data. Jen se tady klade otázka, to mam mit telefon za 25K bez LTE??!! Další otázka je, zdali za to muže iOS nebo hw baseband, který ovládá pásma a registrace v nich. Muže vám to taky ukazovat, ze neni žádný signál, protože se snaží dostat přednostně do LTE a 3G/EDGE je v tu chvíli mimo hru=žádný signál. Vidím to jako nejzásadnější problém u iPhone 7.

Odpověď na: Chyba u SMS.

celý text

.