Zavřít reklamu
  • iPhone 4S – malá výdrž baterie a slabý signál #676

    Zdravím, koupil jsem si novou baterii pro 4S. Dle appky Battery Life je její stav Perfect a počet cyklů byl na nule. Mobilního operátora mám Vodafone. Dost často se stává, že nemám plný signál, tudíž mě napadá, že snahou o získání lepšího signálu a přepínání mezi 3G a Edge se spotřebovává více energie, než je běžné. Při výměně baterie jsem kontroloval, zda je konektor k GSM anténě naplno zapojen a ona malá součástka, která se přidává ke šroubku k baterii vyčnívá tak, aby se dotýkala zadního krytu, který předpokládám se využívá také jako anténa. Přesto mi nevydrží přes noc nabitý, i když je v podstatě v nečinnosti a žádná aplikace neběží. Jediné co mě ještě teď napadlo je zkusit to nechat přes noc v letovém režimu, zda bude výsledek stejný. Takže netuším co tu baterii tolik žere. V nastavení, kde by mělo být vidět využití baterie vidím jenom kolik zbývá pro vybrané režimy. Existuje nějaká aplikace, která ukáže detailnější využití baterie systémem?

    iPhone 4S – malá výdrž baterie a slabý signál #6093

    Existuje přímo appka na windows a mac, iBackupbot, která je ve free verzi. Máš tam kompletní info o tvým iphonu a zálohách. Dávám příklad můj iPhone 6:

    BATTERY:
    CycleCount: 257
    DesignCapacity: 1751
    FullChargeCapacity: 1700
    Status: Success

Odpověď na: iPhone 4S – malá výdrž baterie a slabý signál

celý text

.