Zavřít reklamu
  • iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #3414

    Ahoj! Chci si koupit svůj první iPhone a nejlépe mi vychází iPhone 8 - víc jak 15 000,- už za telefon dávat nechci. Chtěl jsem se zeptat, zdali má cenu v této době iPhone 8 kupovat - myslím tím to, zdali za chvíli nevyjde nový a osmička nepůjde s cenou rapidně dolů, či i co se týče softwaru - zdali vše bude za pár let zvládat tak jak má atd. Za druhé by mě zajímalo, jestli v této cenové relaci nekoupím lepší Android - je několik mobilů, které vycházejí cenově o dost lépe a vybavení mají podobné. U telefonu mi jde také zejména o fotoaparát. Prosím tedy o Vaše zkušené názory. Doufám, že jsem to napsal vše srozumitelně. Díky Dominik

    iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #12110

    mohl bych poprosit o vyjádření někoho zkušeného? 😀 děkuji

    iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #12111

    Čau,

    iP8 je úplně v pohodě, velmi výkonný - má stejný A11 Bionic jako iPX. Podporu iOS tam určitě můžeč čekat ještě 3 - 5 let.

    Z Androidu je dle mého názoru v této cenové relaci solidní Xiaomi MI9, Huawei P20 Pro, Samsung Galaxy S9/S9+,..

    Měj se

    iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #12112

    Dommynick píše:
    Ahoj!

    Chci si koupit svůj první iPhone a nejlépe mi vychází iPhone 8 - víc jak 15 000,- už za telefon dávat nechci. Chtěl jsem se zeptat, zdali má cenu v této době iPhone 8 kupovat - myslím tím to, zdali za chvíli nevyjde nový a osmička nepůjde s cenou rapidně dolů, či i co se týče softwaru - zdali vše bude za pár let zvládat tak jak má atd.

    Za druhé by mě zajímalo, jestli v této cenové relaci nekoupím lepší Android - je několik mobilů, které vycházejí cenově o dost lépe a vybavení mají podobné.

    U telefonu mi jde také zejména o fotoaparát. Prosím tedy o Vaše zkušené názory. Doufám, že jsem to napsal vše srozumitelně.

    Díky 🙂

    Dominik

    Pokud máš zájem https://www.sbazar.cz/sterba.p/detail/75959132-iphone-8-plus-64gb-space-graynovy-23mesv-zaruce

    iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #12113

    Androidy za danú cenu kúpiš lepšie vždy to je proste fakt ak porovnáš ľubovoľné parametre snáď okrem cpu výkonu. Takže pokiaľ na to budeš pozeráť takto nemá to zmysel.

    Po predstavení padne cena asi o 50 eur a potom o cca 4 mesiace zas o 50 eur takze po nejakom case pojde cca o 100 dole s tym musis pocitat - ale masivne prepady necakaj uz teraz je celkom "nizko"

    Je to posledný rozmerovo "najmenší" model. Podpora asi ďalšie 3 roky resp. o 3 ďalšie modely, takže tam je to vkľude. Čipset a hlavný foťák rovnaký ako Xko.

    Sú ešte nejaké fámy, že apple vyrobí "falošné SE" čiže osmičkové telo a čipset z posledných modelov. Ale na to sa nedá spoliehať a pri 3 nových modeloch ešte jeden ďalší no neviem. Aj keď apple podľa mňa v poslednej dobe už dosť preháňa tými modelmi...

    iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #12114

    Tady dobrý video,při rozhodování co si koupit 😉

    iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #12115

    Tak jednak o osmičke nie je ani zmienka a jednak Mára je osoba sama o sebe - a pridalva rapidne viac doraz na značku Apple (logicky) a takmer všetko mu dáva smysl
    A veta ze xr je lepsie v tom lebo bude mať o rok dlhšiu podporu je silná vec - kto má dnes mobil dlhšie než 3 roky a už ho to neťahá za novším modelom

    iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #12116

    Tak hlavní téma je Iphon 8,a ten je ve videu zmíněn.Je to jen nápomoc při rozhodování,i když do hranice 15k to není.Když už 8,tak radši 8 PLUS už kvůli foťáku,ale tam už je cena trochu vyšší.

    iPhone 8 – má ještě cenu kupovat? #12117

    Je to těžká volba , jak někdo zmiňuje 8Plus tak jde zas o to co je pro Tebe přednější, jestli fotoaparát nebo velikost zařízení. Já bych třeba pádlo velikosti 8Plus už nechtěl . Fungoval jsem s ním pár měsíců ale je to fakt velký, teď používám iPhone X a jsem spokojenej byť i ta velikost by mi vyhovovala o malinko menší , jen abys byl v obraze tak velikostně není o moc větší než iPhone X , předtím jsem měl i iPhone 7 . Takže tohle je pro mě takovej strop pro pohodlné používání . Idelálně pro luxusní používání bych volil SE s designem iPhone 8 a displejem přes celou stranu to by bylo OK . Jinak je to o tom jak velké máš ruce Ty. Pak je tu cena iphone 8 15 tisíc no hele mě se to zdá moc , ale je to zas o mě . Já se zařekl tím že si už nekoupím nikdy přímo novej iPhone . Jestli Ti na tom nezáleží tak si najdi radši na internetu lehce používanej iPhone X prostě pomalu ve stavu nového a myslím že ho za tuhle cenu seženeš a to mi dává smysl . Příklad já koupil iPhone X od pána který za něho dal Plnou cenu 30K když to byla novinka k tomu příslušenství v hodnotě tak 2-3 tisíc 1x orig. Apple kryt, 1x kryt Spigen, nalepené kvalitní sklo na displeji, bezdrátová nabíječka Belkin k tomu kabel a adaptér. používal ho krátce a zařízení neneslo žádné známky používání . Koupil jsem ho za 23 tisíc . To byla pro mě zajímavá cená kterou jsem byl ochotný dát a věděl jsem že já na tom už neprodělám . Kdežto pán prodělal když nepočítám příslušenství tak pěkných 7 tisíc , ale je to na Tobě co preferuješ. V případě iPhonu 8 kdyby jsi ho chtěl tak někde v bazaru rozbalený lehce užívaný bych to viděl tak na cenu 9-10 tisíc. Těch s větší cenovkou bude na prodej hodně takže se hůř prodávají takže si myslím že by se na takové ceně dalo dohodnout. Pak máš super zařízení za pěkné peníze , které Ti bude sloužit několik let

Odpověď na: iPhone 8 – má ještě cenu kupovat?

celý text

.