Zavřít reklamu
  • Kúpa Iphone X – XS #3351

    Zdravím,chcel by som radu.Uvažujem o kúpe Iphonu buď X alebo Xs a zaujíma ma displej a ako to je s jeho vypalovaním,rád by som ho potom využival naplno ked už dám zanho tú cenu ako sledovanie filmov,možno občas hry a potom taká ta klasická konzumácia obsahu internet.soc.siete.Je dôvod sa toho obávať po nejakom čase ? Uvažoval som aj o Xr ale ten mi príde taký nie moc zaujimávý. Ďakujem za každu radu.

    Kúpa Iphone X – XS #12017

    Ahoj, tak přesně z těchto důvodů jsem šel do XR. Chtěl jsem, ať někdo jiný vyzkouší kvalitu OLED displejů na iPhonech. Viděl jsem už i vypálené, ale opravdu jeden nebo dva kusy ze stovek. Jinak pokud řešíš výdrž baterie, tak bych to XR úplně nezatracoval. Jo a XR foťák, který v portrétním režimu dělá “bokeh” (rozostření pozadí) softwarově, je úplně skvělý. X a XS to umí na jiné úrovni - porovnají záběry z obou čoček, nicméně je tam omezená scéna co do vzdálenosti.

    Resumé: XS bych se nebál, displej bude lepší, ale vzhledem k tomu, co na tom chceš dělat a vzhledem k ceně mi přijde Rko racionálnější. 🤷🏻‍♂️

    Kúpa Iphone X – XS #12018

    Klidně bych šel do XS a vypalování bych se nebál, pokud nejezdíte celý den v autě s jasem naplno a zaplou navigací tak se s tím asi nic nestane. A když už chcete sledovat filmy atd. Tak berte XS MAX. A ohleně XR, no ten jsem už dvakrát reklamoval, no, už bych to nekoupil znovu 😀

    Kúpa Iphone X – XS #12019

    Tak já Jas naplno nepoužívám takmer nikdy,taktiež ani navagáciu nikdy..som nenáročný uživatel ktorý sa výdy snaži aj zároveň šetriť tie iphony kedže nie každy rok kupujem.mám 7mičku a uvažoval som teda aj o 8-Plus ale kedže rád by som skúsil niečo nové ako práve Iphone X potažmo Xs.Každopádne vďaka za radu aj ohladno Xr ale asi budem vyberať X alebo Xs.Kedže X je za velmi dobrú cenu cca.200eur menej ako Xs tak aj to možno zaváži. Xr mi zasa príde celkom velké a tie rámčeky no dalo by sa na to asi zvyknúť a vydrž nerieším nemám problem nabíjať každy den.

    Kúpa Iphone X – XS #12020

    Kupoval jsem zrovna před nedávnem Xko po předchozím iPhone 6 a musím říct, že jednoduše perfektní volba. XR za podobnou cenu je opravdu dost osekané, takže nad tím bych ani neuvažoval. Pokud si můžeš dovolit XS, tak do něj kidně běž, ale nejlepší volba cena-výkon je bezpochyby právě X.

    Kúpa Iphone X – XS #12021

    Taktiez som zaciatkom roka kupoval IPhone X, kedze bol lacnejsi od XS a je to v podstate takmer to iste, rozdiel v beznym pouzivani ani nespoznas. Takze som nevidel dovod priplacat o nejaku to stovku navyse za to iste.

    Dufam, ze co sa tyka podpory X-ka, ze ju neukoncia skor, kedze ho stiahli z predaja a k dispozicii su uz len dopredajove kusy. Akurat pokial mas zaujem o original kryty tak si ich kup teraz, pretoze uz je ich coraz tazsie zohnat, kedze ich uz Apple nevyraba.

Odpověď na: Kúpa Iphone X – XS

celý text

.