Zavřít reklamu
  • iPhone 7 se vypíná #3133

    Ahoj, Pořídil jsem použitý iPhone 7. Po asi dvou měsících používání se mi stává nepříjemná věc. Když má iPhone méně než 30% baterie tak se po nějaká době sám vypne. Následně nejde zapnout a po přípojení na nabíječku je stav baterie na 0%. Situace nastane prakticky vždy přes noc. Večer si jdu lehnout se zhruba těmi 30% a ráno je telefon vypnutý a vybitý. Když mám však na telefonu 50, 60, 70, 80% baterie, iPhone si přes noc vezme 2-3%. Telefon se jinak nabíjí zcela normálně, žádné propady stavu baterie nad 30%. iPhone píše stav baterie jako dobrý. Zkoušeno tovární nastavení, update na poslední verzi iOS. Máte někdo podobnou zkušenost? Díky.

    iPhone 7 se vypíná #11550

    Není v něm neoriginální baterka?

    iPhone 7 se vypíná #11551

    Zdravím, jak to poznám? Telefon se mi rozebírat nechce a kontakt na bývalého majitele už asi nenajdu..

    iPhone 7 se vypíná #11552

    Nejrychlejší a neprůkazná možnost je přes Nastavení - Baterie - Kondice baterie... Některé neoriginální baterky, se kterýma jsem se setkal, neumí detekovat svou kondici a tak tam vyhodí chybu nebo nápis "neoriginální baterie". Pokud tam je nějaký nesmysl, je neoriginální.
    Průkazná možnost je přes aplikaci CoconutBattery na Mac - nainstaluješ, připojíš iPhone kabelem a ona ti vypíše informace o baterce telefonu - výrobce, datum výroby atd.

    iPhone 7 se vypíná #41425

    Ahoj.

    Mám sedmičku z druhé ruky. Majitele už nedohledám.
    V inzerátu bylo že baterka je měněná a kondice byla na sto procent. Ale po měsíci mi tel přestal nabíjet. Blbne konektor. Ale teď nejde nabít víc jak na tři procenta a hlavně se asi každé tři minuty vypíná.
    Kondice píše servis,takže ji nechám vyměnit,ale spíš mě zajímá jestli se s tím už někdo setkal a jak jste to řešili. Díky

    iPhone 7 se vypíná #41436

    Drobek píše:
    Ahoj.

    Mám sedmičku z druhé ruky. Majitele už nedohledám.

    V inzerátu bylo že baterka je měněná a kondice byla na sto procent. Ale po měsíci mi tel přestal nabíjet. Blbne konektor. Ale teď nejde nabít víc jak na tři procenta a hlavně se asi každé tři minuty vypíná.

    Kondice píše servis,takže ji nechám vyměnit,ale spíš mě zajímá jestli se s tím už někdo setkal a jak jste to řešili. Díky

    Problem je ve strednim kontaktu baterie. Baterie je nejspis ok.

Odpověď na: iPhone 7 se vypíná

celý text

.