Zavřít reklamu
  • iPhone 7 battery life #552

    Ti co mate 7 ako to vyzera s baterkou? Po prvom zapnuti a aktualizacii na 10.0.1 sa mi celkom rychlo zacal vybijat telefon na LTE (za 1 hodinu - doba pouzivania nie stand-by, z 100 na 65%). Tak som googlil a docital sa ze niekedy v novom telefone moze blbnut baterka na zaciatku resp po aktualizacii. Aktualizoval som na 10.0.2 a vybija sa pomalsie, LTE+wifi (za 2 hodiny - tak isto doba pouzivania nie stand-by, z 100 na 77%). Nechcem davat novy telefon na reklamaciu a cakat mesiac... Este mozem pockat nech vybijem uplne baterku nech sa vypne a potom nabit na 100% tym by sa mohla naformatovat? Je to cudne s tou baterkou... Alebo zeby to vyriesil iOS 10.1?

    iPhone 7 battery life #5765

    Ahoj,

    v ziadnom pripade baterku nevybijaj do 0%, poskodis nu toto nie je stara bateria a nema pametovy efekt, znicis ju, najlepsie ju dat do nabijacky ked klesne na 20%, ja to robim tak ze ked mozem telefon nabijam ak mam moznost , baterke neuskodis neboj. Pozri si v nastaveniach pod polozkou bateria co ti tak taha baterku aka app. Vypni si sledovanie polohy u jednotlivych app, viem ze ked mas google earth napr. tak to pekne taha baterku na pozadi.

    iPhone 7 battery life #5766

    Baterku som vybil do mrtva uz pri iPhone 6 asi tak 5x za dva roky pouzivania a drzi stale dobre ziadny problem. Musi Apple mysliet aj na to, americania su dost basic uzivatelia a ti na take veci ako setrenie baterky nemyslia 🙂 Jasne viem ze baterka nema pamat ale otravuje ma nabijanie... Preto som myslel ze vydrzi dlhsie ked ma vyssiu kapacitu plus je to novy telefon. Nastavenia som preluskal, v podstate sa mi skopirovala zaloha zo 6 aj s nastaveniami... To Raise to wake som vypol lebo stale sa obrazovka zapinala pri chodzi aj v aute ked prejdem cez nejaku nerovnost... sledovanie polohy som tiez nechal iba tie nutne, google earth nemam ani stiahnuty.

    Vychadza to cca na 7,5 hodiny pouzitia... tak neviem ci to je vela alebo malo. Kazdopadne zaruka na baterku je polroka takze zatial pockam este na 10.1 Proste po tom co vraveli na keynote ze o 2 hod dlhsie vydrzi baterka som cakal aspon 9 hod vyuzitia...

    iPhone 7 battery life #5767

    Podľa mňa je to v pohode, výdrž by sa oproti 6/6s nemala razantne pri bežnom použití zvýšiť. Môj iPhone 7 vydrží rovnako, akurát mám všetko zapnuté (Raise to wake, sledovanie polohy atď) Tiež záleží od toho aký je LTE signál, ak slabší, baterku to bude vybíjať rýchlejšie.

    7,5 hodiny použitia mi príde ako vcelku akceptovateľný stav vzhľadom na nastavenia, ktoré máš zapnuté až na raise to wake a niektoré lokalizačné.

    iPhone 7 battery life #5768

    Jasne chapem.. asi som od tej keynote cakal 9 hod.. ale kedze chip A10 je vykonnejsi, 2GB ram tak to vychadza asi rovnako. Ide mi hlavne o to aby som nemal chybne zariadenie. Kazdopadne som objednal smart battery case ktory uz ma po novom kapacitu 2350mah, takze potom napisem kolko vyjde dokopy doba pouzivania. Pocitam ze tak ako pluskovy model resp mozno trochu dlhsie...

    iPhone 7 battery life #5769

    Mensi update, po aktualizacii na 10.0.3 sa mi zvysilo usage na 8-8,5 hod. S battery case je usage este + cca 6 hod, cize nejakych 13-14 hod.

Odpověď na: iPhone 7 battery life

celý text

.