Zavřít reklamu
  • prasklé sklo fotoaparátu X/Xs #3013

    Dobrý den, po měsíci užívání iP XS jsem objevil na skle fotoaparátu prasklinu. Podotýkám, že mně mobil neupadl, je nošen v pouzdře (nechrání vystupující čočku fotoaparátu), takže jsem pátral po podobných případech. Na foru je plno takových zklamaných uživatelů, co si zakoupili jeden z nejdražších mobilů. V češtině jsem našel toto upozornění z května t.r. Pátrám po dalších - je mezi vámi někdo s podobnou zkušeností ?? Zatím jsem nereklamoval - ostatně by to dle názorů z diskuse bylo zatím zbytečné. Doufám, že zatím..... Děkuji za odezvy lubl

    prasklé sklo fotoaparátu X/Xs #11291

    Zdravim,

    mam úplně stejný problém.. XS po týdnu používání.
    Celý den v chladu v batohu a pak jsem ho dal do kapsy. Po hodině jsem zjistil že je prasklina na sklíčku fotoaparátu. Telefon nespadl ani jsem ho nikam nepokládal, takže naráz byl vyloučený.

    Po zjištění že tento problém hlásí více uživatelů jsem tel reklamoval.

    Vyjádření: výrobce neshledal výrobní vadu
    cenový návrh na opravu 17tis.

    Tak asi tak......:-(

    prasklé sklo fotoaparátu X/Xs #40554

    Zdravím
    Mám stejný problem z prasklinkou na sklíčku fotoaparatu, bez pádu a tukance autorizovaný servis nedělá opravy v Čr ale pouze vyměnu celého zařízení za 18990kč...pokud by jste si ho nechal vyměnit jinde tak padá záruka...takže vcelku mazec .Tak to budu zkoušet za hranicemi apple storu.
    Tak uvidime

    prasklé sklo fotoaparátu X/Xs #40690

    Autorizovaný servis může dělat opravy, ale bohužel ne zadního krytu, který je od výroby nevyměnitelný. A prasklé sklíčko fotoaparátu vždy budou brát jako poškození zákazníkem. Výrobce jim na záruku tu opravu neschválí. A kdyby to tak udělali, tak by nakonec díl museli sami uhradit. Je to začarovaný kruh

Odpověď na: prasklé sklo fotoaparátu X/Xs

celý text

.