Zavřít reklamu
  • iphone 7 nebo iphone 8? #2859

    Ahoj. Jsem dlouholetý uživatel iphone 5s. Čekal jsem letos na nové SEčko, ale bohužel se nedočkal Xs je moc drahý (ideální velikost), Xr je moc velký a jediná možnost, jak pořídit další level je pro mě iphone 7 nebo iphone 8. Tu změnu už potřebuji, baterka v 5sku mi vydrží už jen pár hodin a nechce se mi do něj (za novou baterku) vrážet už ani korunu. Chtěl bych se vás zeptat, co se dneska ,,vyplatí". Poměr cena výkon. Rovnou říkám, že to bude telefon, u kterého bych rád zase pár let vydržel - nepořizuji si ho na rok. I7 dnes vychází na nějakých 13,5k, i8 na necelých 18k. Vím, že ze stařičkého 5s si o hodně polepším oběma modely, jde mi ale spíše o vaše zkušenosti, znalosti, jestli se ,,vyplatí" připlatit těch 4k za i8, nebo to v poměru cena:výkon nemá význam a je to zbytečné. Předem moc děkuji za jakékoliv postřehy....

    iphone 7 nebo iphone 8? #11019

    Musíš se zaměřit na jejich rozdíly a pak sám rozhodnout, který s těch rozdílů je pro tebe důležitý, který ne.
    Vyšší výkon iP8 při běžném používání příliš nepoznáš. Jestli se ti bude nějaká aplikace otevírat o pár desetin vteřiny rychleji...? Jestli chceš hrát hry, nebo zkoušet rozšířenou realitu, pak už asi ano.

    Jaké jsou tvé nároky na fotoaparát? Pokud jen běžně fotíš, pak stačí iP7 (fotí náramně), pokud fotíš často a rád, třeba v horších světelných podmínkách, tak ber iP8. Stejně tak natáčení videí. Jestli natáčíš zřídka, budeš spokojen s iP7, pokud často, oceníš rychlejší ostření, lepší zpomalené video a další vylepšení.

    Jestli si někdy aspoň trochu přemýšlel o bezdrátovém nabíjení, tak jdi do osmičky. iPhone 8 má o něco hlasitější reproduktory. Displej podporuje technologie HDR a True Tone (změna teploty barev v závislosti na okolním světlu).

    Rozdíl je i ve velikosti paměti v základní variantě. iPhone 7 32GB a iPhone 8 64Gb.

    A co se týče té konstrukce, tak iP8 je o malinko těžší, ale prý se to sklo smeká v ruce méně, než hliník.

    iphone 7 nebo iphone 8? #11020

    Pokud není silně limitující cena, pak vřele doporučuji iPhone X. Je prakticky stejně velký a přece jen o 1-2 generace novější.
    Určitě vydrží těch 4-5 let, což přece jen u iPhone 7 říci nelze.

    iphone 7 nebo iphone 8? #11021

    Zkus ještě mrknout na tohle videjko Velmi dobře popsané co nejlépe koupit 😉

Odpověď na: iphone 7 nebo iphone 8?

celý text

.