Zavřít reklamu
  • jak vymazat pismeno z psani textu #2758

    Zdravím. nevím jestli je to tak schválně nebo ne, nicméně když píšu nějaké slovo, ve kterém udělám chybu, nejde mi kliknout např. doprostřed slova, abych vymazal písmeno a nahradil ho správným. Jde kliknout jen na začátek nebo na konec slova, a to ještě ne vždy protože 7x z deseti případů když kliknu na konec slova se mi objeví tabulka s vybrat vše, vložit atd jako bych prst podržel dýl na obrazovce, možná to bude tím že mám větší prsty a iphone SE je menší, nevím.... Je to dost zdlouhavé a hodně otravné jelikož jak říkám mám větší prsty vzhledem k menšímu mobilu. na originální klávesnici je žalostný slovník T9 tak musím pořád mazat, třeba i dlouhé slovo skoro celé abych opravil jedno písmeno.... Nemám něco špatně v nastavení případně jde s tím něco dělat? Děkuji za rady

    jak vymazat pismeno z psani textu #10766

    1) Nový iOS má vychytávku, když dlouho podržíš prst na mezerníku, objeví se posuvník a můžeš projít písmeno po písmenu. Apple tak kompenzuje absenci 3D Touch u ostatních iPhonech a iPadech

    2) když dlouho podržíš prst na textu, zobrazí se lupa s posuvníkem a zase můžeš velmi přesně najít ono písmeno

Odpověď na: jak vymazat pismeno z psani textu

celý text

.