Zavřít reklamu
  • Apple Music #2728

    Ahojte. Mám problém. Už pol roka bývam v Nemecku a mám apple music. Do teraz som ho mal po Slovensky ,včera som si chcel stiahnuť jeden Nemecký song lenže mi ho nenašlo pretože nebol sprístupnený aj pre Slovenský store. Na youtube pod daným songom som klikol na link ktorý ma presmeroval cez Safari na Nemecký store a tam som ho skúsil stiahnuť ale napísalo mi že po nemecky že moje apple ID je prepojené len so Slovenským store. A od vtedy mám apple music po nemecky ale NEZMENIL som ani krajinu ani store ..nič ..tak isto keď prejdem v nastaveniach na moje ID a dám zobraziť, je to všetko po nemecky ..nevie mi niekto poradiť čo mám robiť ? Hladal som riešenie poslednú hodinu ..rozmýšlal som aj o restore z iCloud ale posledná záloha prebehla tak isto včera večer .,A zrejme to nefunguje ako time machine na Mac-u že di vyberiem z ktorého dňa chcem obnoviť iphone však ?. Prosím o pomoc som zúfalý už..[attachment=0]A61D449A-3D88-4DCB-B986-53C6704D4364.png[/attachment]

    Apple Music #10713

    UPDATE:

    Nedá sa mi prehrať žiadna hudba z mojej hudobnej knižice Apple Music a ani stiahnuť . Stále ma upozorňuje, že moje Apple ID je platné len pre Slovenský obchod ale ja som obchod nezmenil. Jedině riešenie je asi zmeniť región na nejaký iný a potom ho zmeniť zase naspäť na Slovensko však ? čím prídem o celú hudobnú knižnicu a platobné údaje .... 👿 😥

    Apple Music #10714

    Se Bastian píše:
    UPDATE:

    Nedá sa mi prehrať žiadna hudba z mojej hudobnej knižice Apple Music a ani stiahnuť . Stále ma upozorňuje, že moje Apple ID je platné len pre Slovenský obchod ale ja som obchod nezmenil. Jedině riešenie je asi zmeniť región na nejaký iný a potom ho zmeniť zase naspäť na Slovensko však ? čím prídem o celú hudobnú knižnicu a platobné údaje .... 👿 😥

    zkusil jsi restart telefonu? 🙂

Odpověď na: Apple Music

celý text

.