Zavřít reklamu
  • Kdy se mažou fotky z iCloudu ? #10677

    Jelikož jsem čekal, že se mnou bude telefon vyjebávat, tak po smazání nechtěných fotek jsem si udělal zálohu do pc. Jelikož je to svině a z icloudu mi znova stáhl přes 3000 fotek, tak jsem ho obnovil z počítače. Nyní mám v telefonu pouze to co chci. Ale hned, pokud mu to nezakážu začne aktualizovat fotogalerie z icloudu, ALE tím špatným směrem, místo aby promazal icloud, začne mi nechtěné fotky stahovat zpátky do telefonu. Takže moje otázka zní, jak mám zařídit aby se mi z ic také smazali fotky podle toho co mám v telefonu a né naopak ? Nechce se mi z ic fotky mazat ručně to bych měl zas na X hodin. A takhle podle mě logika applu fungovat nemůže. Kde je problém ?

    Kdy se mažou fotky z iCloudu ? #10678

    Nechtěně si smažeš fotky z mobilu a když zmiznou i s icloudu tak je mi iCloud kničemu.Používam fotky Google když se chci zbavit fotek úplně vymazuje z googlu a je klid a zmiznou i z mobilu.

    Kdy se mažou fotky z iCloudu ? #10679

    Tom81 píše:
    Nechtěně si smažeš fotky z mobilu a když zmiznou i s icloudu tak je mi iCloud kničemu.Používam fotky Google když se chci zbavit fotek úplně vymazuje z googlu a je klid a zmiznou i z mobilu.

    Nejsem takovej vocas abych si nechtěně smazal hromadu fotek a pak jí ještě smazal z naposledy smazané 😀 aby mi je hned cpal zpátky, třeba při ztrátě telefonu nebo jeho rozbití by mi měl icloud zachránit data. Ale né mi je cpát zpátky když je sám úmyslně smažu, to mi přijde nelogický, tak to přeci nemůže fungovat ?

    Kdy se mažou fotky z iCloudu ? #40290

    dobry den , ja mam opacny problem . chtela by jsem fotky smazat z telefonu a ponechat je na icloudu .. bohuzel se mi to smaze vzdy i z icloudu .
    prosim o radu

    Kdy se mažou fotky z iCloudu ? #40292

    to bohuzel neni mozne. icloud nefunguje jako zaloha. kdyz je smazes z iphone vzdy se smazou i na icloud a opacne .

    Kdy se mažou fotky z iCloudu ? #40293

    Kateřina : Pokiaľ ti ide o uvolnenie miesta tak si zapni "optimalizovat uloziste" tak budes mat v telefonu iba "nahlady" a stiahnutych poslednych povedzme 1GB fotiek a zvysok bude na cloude.

    Pokial nie, tak si uloz fotky do "Suborov", nebudes k nim pristupovat cez aplikaciu fotky, ale cez app subory, zaroven budu na cloude, zaroven k nim mozes pristupovat z telefonu a zaroven nebudu vo fotkach 🙂

    Samozrejme na tento ucel sa da pouzit aj iny cloud (dropbox, onedrive) ku ktoremu sa da fajn pristupovat jednoducho cez "Subory"

    Kdy se mažou fotky z iCloudu ? #40294

    vaseks8 píše:
    Jelikož jsem čekal, že se mnou bude telefon vyjebávat, tak po smazání nechtěných fotek jsem si udělal zálohu do pc. Jelikož je to svině a z icloudu mi znova stáhl přes 3000 fotek, tak jsem ho obnovil z počítače. Nyní mám v telefonu pouze to co chci. Ale hned, pokud mu to nezakážu začne aktualizovat fotogalerie z icloudu, ALE tím špatným směrem, místo aby promazal icloud, začne mi nechtěné fotky stahovat zpátky do telefonu. Takže moje otázka zní, jak mám zařídit aby se mi z ic také smazali fotky podle toho co mám v telefonu a né naopak ? Nechce se mi z ic fotky mazat ručně to bych měl zas na X hodin. A takhle podle mě logika applu fungovat nemůže. Kde je problém ?

    Problém bude v tom, že po zmazaní fotiek v mobile (aj v naposledný vymazané) sa táto informácia proste nesynchronizuje na icloud (otestujes jednoducho - zmazes jedu fotku - ides na web icloudu a pozries ci ta posledna fotka z kniznice zmizla - rucim za to ze nie) V tomto pripade to vyzera na pokazenu kniznicu v telefone (niekedy sa toto stane na macu - ze sa fotky prestanu synchronizovat alebo sa synchronizuju iba jednym smerom - napr vymazem foto v mobile - vymaze mi ju v icloude ale nevymaze v macu - vymazem foto v macu ale vymaze mi ju vsade... akokeby isiel iba "upload", nie download.

    Odskrtni v mobile synchronizaciu fotiek v sekcii icloud. Pockaj povedzme 10min. a znova ju zapni - tym si vytvori novu kniznicu do ktorej nataha opat vsetky fotky. Zmaz poslednu foto - chod na icloud web a pozri sa ci do takych 5-10 minut zmizla (celkovo byva icloud pomaly v poslednom case hlavne s nastupom cataliny) Pokial ti zmaze tu jednu fotku...zmaz dalsich 100 a opat skus... ked to pojde okej...tak zmaz aj tych 3000 a bude to oukej.

Odpověď na: Kdy se mažou fotky z iCloudu ?

celý text

.