Zavřít reklamu
  • iPhone 6s nefunkčná kamera/displej #2570

    Ahojte môžte mi niekto poradiť prosím? Mám dva iPhony 6s. Na jednom nefunguje zadná kamera, aj po výmene kamery ktorá viem že ide. Iba čiernu obrazovku zobrazuje ani sa nedá odfotiť akoby tam fotoaparát ani nebol. Na druhom zase nešiel dotyk, displej bez problémov iba dotyk nefungoval. Tak som vymenil displej dal nový a displej už nešiel vôbec. Tak som skúsil dať naspäť ten starý a ani ten nešiel. Môže to byt tým, že telefón som nemal ako vypnúť a keď som ho mal rozobratý tak som natvrdo odpojil od baterky? Pretože ako náhle som dal novú baterku tak displej išiel. Lenže potom som ešte raz musel odpojiť tu novú batériu keďže som ju mal len tak položenú a potom už nešiel displej ani na tej novej baterke. Mohol som tým nieco odpáliť? Alebo skúsim ešte jednu batériu objednať : Telefón ide keďže po zamknutí vydá zvuk. Displej iba tak jemnučko preblikne nic viac. Budem vďačný za každú radu.

    iPhone 6s nefunkčná kamera/displej #10345

    Načo opravuješ niečo, do čoho sa nerozumieš? V prípade že kamera nejde ani po výmene, doska K.O. Tým displejom si ju ale pravdepodobne dorazil už úplne.

    iPhone 6s nefunkčná kamera/displej #10346

    mam podobne skusenosti 😊 ked som s opravami začínal, stavalo sa mi to bezne. Proste musis len vyčistiť tie konektory poriadne bud jemne zubnou kefkou, alebo nejakym stlačeným vzduchom...hocijaká mala nečistota spôsobuje nefunkčnosť displayu resp. kamery
    a odporúčam vzdy prevádzať opravu v antistatickych rukaviciach- koli statickej elektrine, nic tym nepokaziš
    tak vela štastia 😊 skušaj 😊 niekedy som musel ten display 10x nahodit kym isiel- z starších modelov, ktore boli značne zprašene

    iPhone 6s nefunkčná kamera/displej #10347

    ahoj,
    a není možné, že jsi narušil flex kabel? Já takhle jednou nepatrně natrhnul 😀 při výměně displaje a musel jsem pak hledat novej.

    iPhone 6s nefunkčná kamera/displej #10348

    Predpokladám, že ako malý si si tiež šnúrky nevedel zaviazať a predsa si to skúšal a naučil sa to nie? 😉
    S tým vyčistením super nápad určite to skuśim ďakujem za radu. Už mám za sebou pár výmien a tiež sa mi raz stalo, že po vyskúšaní všeho možného displej stále nešiel.. Po týždni pobytu v šuflíku reku idem len tak skúsiť a zrazu išiel 😆
    Urcite som nenatrhol nič pretože na druhom telefóne obidva displeje idú. To mi nejde do hlavy, že telefón fungoval len nič nezobrazoval, no po výmene baterky displej už normálne zobrazoval.

    iPhone 6s nefunkčná kamera/displej #46318

    Dobrý deň chlapci 🙂🙂🙂 obiednal som display na s6 iphone.... OEM všetko som vimenil ako sa má všetko pohode plech flex na kameru som všetko vimenil alee ako náhle som zasadil display dnu tak mi vidulo troska mikrofón... A praskol mi display.... Ten starý display všetko čo bolo tam dal som do nového.... Len neviem ci nastala chyba vo mne 🙂🙂🙂alebo displayi poradťee mi prosím že či sa vám to nestalo... Proste prasklo hore ako je Mikofon a praskol ako som dával dnu.... Poraďte mi prosím jak to zatlačiť alebo ako na to keď chcem to dávať dnu nehcem vidiea robím to okey len praskol pri zásadeni prvo vidulo hore mikrofón a tak.... Ale tak bud stoho že som zle zasadil flex? Alebo tak?

Odpověď na: iPhone 6s nefunkčná kamera/displej

celý text

.