Zavřít reklamu
  • Problém s notifikacemi při zhasnutém displeji – iPhone SE #2317

    Zdravím všechny! Mám zajímavý problém s využíváním iPhonu na domácí Wifi. Jedná se o problém s notifikacemi u všech messengerů (WhatsApp, Viber). Pokud je telefon rozsvícený, tzn. buď na něm zrovna pracuji nebo se jen zobrazí zamykací obrazovka, funguje vše správně. Zpráva je doručena. Pokud však displej nesvítí, stává se poměrně často, že zpráva není doručena, vůbec o ní nevím. Odesílajícímu se zobrazuje, jako bych vůbec nebyl v dosahu internetu. Internetové připojení mám dostatečně rychlé. A i kdyby byly výpadky, zpráva by došla později. Ono se to ale chová hodně divně. Protože když se stane, že zpráva není doručena, nejdou doručit ani další násldující. Někdy se třeba za deset minut doručí, ale ve většině případů, se zobrazí doručené po jakémkoliv způsobu rozvícení telefonu. Stačí pozvednout iPhone a automatické rozsvícení zamykací obrazovky stačí k tomu, aby se zprávy např. do WhatsAppu doručily. Často už bez notifikace. Nejsem o nich informován, objevím je náhodně v aplikaci. Známí doručení pomohou třeba jen tím, že když vidí, že zpráva mi nebyla doručena, krátce mě prozvoní, čímž rozsvítí telefona zpráva je v tu chvíli doručena. Divné je to, že to nedělá při každé zprávě. Ale řekněme každá desátá zpráva je tímto poznamenaná. Nikdy problém není když si s někým už píšu. Jen při zhasnutí. Myslel jsem, že je problém v přijímači wifi v telefonu, ale dělá to na dvou. Vyměnil jsem wifi router, změnil kanály, v domnění, že jde o nějaké rušení... Opravdu nemám žádné výpadky internetu. U hudby, videa, nikdy se to ani nesekne. A připojení mám cca 70Mbit ku 60Mbit. Když nejde doručit zpráva na jeden telefon, nejde ani na druhý. A i když už by to pak mohlo jít, dokud problém neodblokuji rozsvícením displeje, nejsou doručovány další zprávy. Musím to tímto krokem uvolnit a pak třeba zase nějakou dobu notifikace a zprávy chodí. Nenašel jsem nikde na netu ani zmínku o takovém problému. Nevím si s tím rady. Prosím, jestli někdo tušíte, zda ještě můžu něco nastavit ve wifi routeru, případně co dělat, poraďte. Předem díky všem...

    Problém s notifikacemi při zhasnutém displeji – iPhone SE #9814

    Něco podobnýho jsem zaregistroval i u jiných telefonů, třeba Androidu. Myslím si, že problém může být v nastavení oznámení - upozornění při používané aplikaci nebo kdykoliv. Zkusil bych resetovat tato nastavení, případně reinstalovat aplikace a častěji mobil resetovat.

    Problém s notifikacemi při zhasnutém displeji – iPhone SE #9815

    Máš aktuální aplikace i iOS? Nejsi třeba online na více zařízeních naráz (více telefonů / PC)? Já bych taky zkusil ty aplikace smazat a znovu nainstalovat, případně i restartovat iPhone. Několik divných chyb mi jenom tím restartem telefonu zmizelo.

    Problém s notifikacemi při zhasnutém displeji – iPhone SE #9816

    Aplikace mám aktuální, dával jsem vše i do továrního nastavení. Problém je i na jiném iPhonu SE, který je úplně od jiného člověka. Jen jsem to testoval na své wifi. Takže tím to není.

    Problém s notifikacemi při zhasnutém displeji – iPhone SE #9817

    A to ti dělá až teď, s instalací iOS 11.3, nebo i dřív?

Odpověď na: Problém s notifikacemi při zhasnutém displeji – iPhone SE

celý text

.