Zavřít reklamu
  • Ukradený iPhone X #9748

    V Dfu modu se žádné heslo nikam napsat nedá. Je to černá obrazovka s obrázkem lighning konektoru. Něco jako v recovery modu. https://goo.gl/images/EVL9Dy Ty telefony nikdy předtím v těch počítačích přihlášené nebyly.

    Ukradený iPhone X #9749

    LK2 píše:
    Zamčený iPhone jsem řešil už několikrát. Stáhnul jsem si z webu instalační balíček iOS, zamčený tel. jsem uvedl do DFU modu, připojil k PC. V iTunes jsem dal obnovit telefon z instalačního souboru a telefon kompletně přeinstaloval. Po přeinstalování jsem měl čistý telefon bez blokace. Provedl jsem aktivaci jako nový telefon. Dvě hodiny práce vč. stahování SW. Naposled jsem to dělal loni na iOS 10. Ale nemyslim si, že by iOS 11 byl o tolik dál, aby to nebylo možné. Naopak si troufnu tvrdit, že to je oficiální způsob, jak z “cihly” udělat funkční telefon, když se totálně dojebe.

    Nechápu jak to že ještě nejste milionář, protože jste jako jediný na světě objevil způsob jak odejít blokaci na iCloud. Ukažte to Applu, zopakujte to s libovolným zamčeným iPhonem a Apple vás královsky odmění.

    Ve skutečnosti když najdete iPhone a ten bude zamčený na iCloud, tak ten zámek neobejdete takhle obyčejně, neobejdete ho totiž vůbec. iOS není Android, je dokonale (z dnešního pohledu, zítra může být nalezena nějaká díra, která to umožní obejít) chráněn a neautorizovaný přístup ke kradenému iPhonu prostě není možný, pokud je onen kradený iPhone přihlášený na iCloud a nemá heslo 1234.

    Ukradený iPhone X #9750

    Dobře to bude popsaný v nějakých článcích o downgradu IOS na nižší verzi, protože i downgrade se takto dělá.

    Ukradený iPhone X #9751

    Jasně, že v iPhonu v DFU modu nelze zadat heslo, ale iTunes ví, jestli je ten telefon tvůj (již dříve si se s ním do iTunes v tomto PC přihlásil), nebo není. Pokud připojíš nový / cizí iPhone k iTunes, první krok bude ověření, zda je vážně tvůj (zadání Apple ID). A i když provedeš na iPhonu obnovu OS, nebo downgrade, bude stále svázaný s původním iCloudem.

    Ukradený iPhone X #9752

    Lidi, já nevim, jak vám mám říct, že jsem ty telefony nikdy předtím připojený k těm počítačům, na kterých jsem to dělal, neměl. Samozřejmostí byla ztráta dat a přihlášení k jiným účtům, než ke kterým byly přihlášeny původně. Ale myslete si klidně, že kecám.

    Ukradený iPhone X #9753

    LK2 píše:
    Lidi, já nevim, jak vám mám říct, že jsem ty telefony nikdy předtím připojený k těm počítačům, na kterých jsem to dělal, neměl. Samozřejmostí byla ztráta dat a přihlášení k jiným účtům, než ke kterým byly přihlášeny původně. Ale myslete si klidně, že kecám.

    BLOKACE NA ICLOUD NEJDE OBEJÍT ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM. To co tvrdí LK2 je nesmysl a absolutně neví o čem píše. iPhone nelze přihlásit k jinému účtu pokud se původní majitel neodhlásil. Přehrání SW nic nevyřeší. Snad každý ví, že aktivování telefonu (ať nového či starého) probíhá připojením na server apple.....a zde právě dochází ke kontrole sériového čísla s icloud účtem. Takže můžete přehrávat SW pořád dokola, dělat downgrade a nevím co ještě, ale nic to neřeší.

    LK2, nevím jak ti to mám říct .....nekupuj iPhony v hračkářství, to že je tam nakousnuté jablko, neznamená, že je to iPhone. Nepřehrávej u nich SW, protože tomu kusu plastu je to jedno a určitě nejsou blokovaný na icloud 😆

    Nejsmutnější na tom celém je, že to píše někdo kdo iPhone má 😮 ..........jsou věci, které asi nikdy nepochopím 😕

    Ukradený iPhone X #9754

    Bylo by to super pokud by to takto fungovalo ale realita je úplně jiná...bohužel 🙁 V Centru Brna je obchod kam zanesete jakýkoliv iPhone "který se Vám nedaří zapnout" (rozuměj klidně kradený jelikož se na nic neptají a nic neřeší) a oni Vám přehrají celý nový FW takže telefon je jako nový. Řekl bych že přesně tohle se stalo vašemu telefonu. Netuším kolik to stojí ale prý umí i "opravit" zablokované IMEI.

    Ukradený iPhone X #9755

    Já myslím, že by se to tu mělo už zamknout.
    Jinak k LK2:
    Pokud je iPhone zamčený pouze na zámek telefonu, tak samozřejmě tebou popisovaný způsob funguje.
    Ovšem pokud je telefon blokovaný na iCloud - tzn. je přihlášený k cizímu iCloud účtu, tak jediný možný způsob odbloku je přes aktivační servery APPLE. Jde to v některých případech udělat, toto mám zprostředkovaně.
    Ovšem musí to udělat oprávněná osoba pracující u APPLE, také lze požádat o odblok, pokud dokážeš majetnictví. Tzn. originál faktura, nestačí Kupní smlouva, krabička atd. Oni si pak ověří, zda jsi majitelem, případně zda původní majitel na kterého byla faktura vystavena s tím souhlasí a jde to. Je to ale velmi zdlouhavý proces.
    Odblokovat telefon doma přes DFU nejde, opravdu ne. Klidně se vsadím, pokud mi odblokuješ telefon, můžeš si ho nechat. 😆

Odpověď na: Ukradený iPhone X

celý text

.