Zavřít reklamu
  • iPhone X baterie #1906

    Ahoj, já přecházel, z iP6s a první týden jsem byl dost zklamaný, vydržel zhruba stejně, možná trošku více, nicméně teď super, výdrž oproti 6S je větší možná skoro o půlku. Večer dávám na nabíječku a má 20-30% baterie, jeden den jsem měl celý den na zkoušku režim nízké spotřeby baterie a kolem půlnoci jsem měl ještě 53% jinak odpojuji z nabíječky kolem půl sedmé ráno. Ještě bych zmínil, že mám iOS 11.2 PB4, kde mám pocit že se baterie zlepšila nejvíce.

    iPhone X baterie #8867

    U mě skoro stejně nebo o trochu méně než 7+

    iPhone X baterie #8868

    Ahoj také jsem přecházel z Ip 8 plus a ze začátku první dny jsem byl v šoku 😮 teď po cca týdnu jsem spokojen baterie je o malinko horší než u mého předchozího modelu ale je to dáno větším displejem 😎

    iPhone X baterie #8869

    Zdravím , zdá se mi že moje baterie iPhone X vydrží nějak málo . Kapacita je na 91% . Ale s tím jak ho používám mi příjde výdrž mizerná Příklad včera nabitý na 100% odpojen od nabíječky v 16:30 a dneska ráno v 8:30 byl na 35% . Používání asi 5 minut poslech hudby na poloviční hlasitost, 10-15 minut prohlížení internetu - mobilm***a, LSA, seznam. vše v safari. 5 minut v messengeru. 10 minut facebook . Celou dobu telefon připojen přes LTE se stabilním signálem . Příjde vám tato výdrž normální ? Rád bych se zeptal jak na tom jste u iPhonu X vy s výdrží vs používání. Jen abych věděl jestli mám problém s baterií a zda má smysl řešit reklamaci .

    iPhone X baterie #8870

    Cau, ja mam kapacitu na ip x na 96%, telefon sem z nabijecky odpojil kolem 5:45 rano a od te doby mam 2h poslech muziky pres air pods, 18min instagram, 26 min safari, twitter 11min plus par appek, ktere jely dohromady cca 25min a baterku mam ted na 86%.

    iPhone X baterie #8871

    Tak to se dostáváš na 3 a půl hoďky to já možná ani za celý den tolik na tom nestrávím a baterka mizí . Aby vydržel , tak musím mít vypnutá data , wifi, a nepoužívat ho 😀 Viz posledně v práci odpojen od nabíječky asi ve 2 hodiny a když jsem ho nepoužíval tak ještě v 6 ráno měl 100% pak přišel poslech asi 20 minut přes Airpody a zmizlo 1% . Jinak když ho používám fakt absolutně minimálně tak se dostanu možná na výdrž toho 1 a půl dne. Takže za mě tragédie.

    iPhone X baterie #8872

    Ahoj, já mám aktuálně rok starí iPX vyměněný po reklamaci, kapacita beterie 91% a můžu říct, že zkušenosti, které jsem měl první měsíce jsou ty tam.. nabíjení 2x denně uplně normální záležitost. esp. druhé nabíjení třeba kolem 17-18 hodiny večer, takže fakt slabota, nicméně k tvému dotazu, reklamací si nejsem jistý, hádám to bude "normální" 😀

Odpověď na: iPhone X baterie

celý text

.