Zavřít reklamu
  • iPhone SE s iOS11 #1649

    Dobrý den, mám iPhone SE 64gb. Nainstaloval jsem iOS11 a zajímají mě zkušenosti majitelů těchto telefonů. Je poznat že touchid je daleko svižnější, ale u dalších věcí až tak nadšený nejsem. Ty tučné názvy nejsou zrovna moc vzhledné a rozsvěcení displaye je jakési divné. Systém se sem tam seká při přejíždění mezi obrazovkami. A v safari když rozbalíte položku více otevřených webovek, pohybují se dynamicky jako tapety (tuto funkci u tapet mám vyplou) a chtěl bych tohle také vypnout, lze to ?? Protože se to taky trhá. Výdrž baterie při používaní telefonu se taky snížila, už to není jak předtím. Jak jste na tom kolegové vy? děkuji za odpovědi.

    iPhone SE s iOS11 #8307

    Ahoj, mám taky SE 32GB, po instalaci iOS11 se mi dlouho načítají stránky na internetu, jsem připojen přes wifi, některé se nenačtou vůbec, jenom se točí kolečko a jakokdyby to zamrzlo, je to ale náhodné, jednou to jde, podruhé s problémy, když jsem měl iOS10, nebadal jsem takové zádrhele, na jiných telefonech s jiným OS(android, win) v rodině to šlape, nevím snad počkám na nějakou aktualizaci, a když to nebude šlapat, vrátím se na iOS10...
    Franto

    iPhone SE s iOS11 #8308

    Nezapomente, ze na vraceni se zpet na ios 10 máte cca 10 dni (odhaduji), pak apple prestane podepisovat instalacku.

    iPhone SE s iOS11 #8309

    Chci iOS 11.1 !!
    Dnes 3x restart - nešel odemknout
    Nezobrazuje se horní lišta....

    iPhone SE s iOS11 #8311

    Ahoj, tak manželka i já máme iPhone SE 64gb. Oba jsme upgradovali na iOS 11.2 rovnou z 10.3.3. Dlouho jsme váhali. Musím říct, že manželce ta změna prospěla. Ale jen do jisté míry. Vyřešily se problémy s dotykem a s dlouhotrvající prodlevou při zapínání mobilních dat. Trvalo i kolem 20s než data naběhla a do té doby telefon kousnutý v menu. Baterie drží stejně dobře, ale ty lagy jsou děsný. TouchID subjektivně rychlejší.
    Naopak já jsem měl pěkné trable. Na 10.3.3 vše jako hodinky, ani nevím proč jsem upgradoval. 11 mi saje baterku před očima, o natáčení videa ani nemluvím. Vydržel jsem to takhle asi 14 dní. Střídal různé verze iOS 11. Nakonec jsem si zkusil koupit a vyměnit baterií u ani ne rok starého telefonu. Problém s baterií se jen zhoršil, přes noc v klidu i 25% dole. No a pak jsem přišel na to, že když nahraju firmware přes DFU režim, je problém s baterií. Včera jsem nahrával jako poslední možnost iOS 11.2 v recovery režimu přes 3u tools a světe div se, vše se rozběhlo k plné spokojenosti.... Může mi to někdo vysvětlit? Měl jsem od 11.1 všechny verze a dělalo to psi kusy a nyní, když jsem na Flash nepoužil iTunes, je vše v pořádku?

Odpověď na: iPhone SE s iOS11

celý text

.