Zavřít reklamu
  • Iphone 5S – utajený volající v seznamu, žádné zvonění #1305

    Ahoj všem, Chtěl bych se zeptat. Stala se mi taková věc, pouštěl jsem si video na YT a potom co jsem vyjel z youtube jsem si vsimnul, že mi sviti jedna nova udalost na ikonce telefonu. Kliknul jsem na ni a tam bylo, že mi před 2 minutami volalo "žádné ID volajícího", takže nejspíš utajený číslo. To divný na tom je, že jsem si 100% že mi to ani sekundu nevyzvánělo, protože jsem koukal na to video a dával pozor, určitě bych si toho všiml. Nemám utajený čísla rád, protože vždycky když mi volalo utajený číslo, tak to sice teda nebylo nějaký dětsko co by mi nadávalo, ale šlo o důležitý věci (finančák, jednou sociálka a ještě jednou PČR)..prostě samí státní instituce. Na druhou stranu pochybuju, že by mi někdo z nich volal ve všední den v osm večer. Každopádně se chci zeptat, není to jenom chyba Applu? Nesetkal jste se stim nekdo? Opravdu to nevyzvanelo, vubec se na obrazovce nic nezobrazilo ani se neprerusilo video, takže neslo ani o klasicky prozvonění...jenom to najednou bylo v seznamu volání Díky za odpovědi

Odpověď na: Iphone 5S – utajený volající v seznamu, žádné zvonění

celý text

.