Zavřít reklamu
  • Nefunkční mikrofon #1077

    Dobrý den, koupila jsem si nově Iphone 6 z druhé ruky. (Majitel ho moc nepoužíval, prý mu ležel v šuplíku.) Nastavení bylo resetované. Ale zjistila jsem že při nahrávání videa na přední kameře mi nefunguje mikrofon. Nefunguje ale pouze při fotoaparátu v telefonu, jakmile otevřu třeba diktafon, nebo nějakou aplikaci (třeba snapchat pokud znáte) tak mi normálně funguje. Při fotoaparátu nefunguje pouze na přední kameru, když natočím video na zadní kameru, opět funguje. Nevíte kde může být problém? Zkoušela jsem tyčinkou do uší a párátkem opatrně vyčistit mikrofon i horní i dolní ale žádná změna. Není někde v nastavení třeba zablokovaný mikrofon u přední kamery? Předem děkuji za odpovědi, budu ráda za každou pomoc.

    Nefunkční mikrofon #7105

    Ahoj,
    prosím Tě, odpověděl Ti někdo na tvou otázku? Trápí mne stejný problém a nenapadá mne, jak toto řešit.
    Děkuji
    Pavel

    Nefunkční mikrofon #7106

    Bohužel ne, nikdo mi nedokázal pomoci. Takže ani já nepomůžu.

    Nefunkční mikrofon #7107

    iPhone 6 má 3 mikrofony, jeden je dole, jeden vedle kamery a jeden schovaný u sluchátka. Při volání se zvuk ze zadního mikrofonu odečítá od zvuku ze spodního aby se redukoval hluk pozadí. Při natáčení videa se používá jen zadní (u velké kamery) nevím o žádném jiném jeho využití, všechno ostatní používá mikrofon dole nebo ve sluchátku. Nemyslím si, že je to softwarový problém, problém bude v samotném mikrofonu a myslím si že bude potřeba jeho výměna.

Odpověď na: Nefunkční mikrofon

celý text

.