Zavřít reklamu

Top MacBook Pro 2015 Retina 8Gb 256 SSD

Zpět na výpis
Moravskoslezský kraj   |   21. 02. 2022
PoužitéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

MacBook je ve skvělém stavu. Vizuální oděrky na rohou vlivem běžného přenášení, vždy bylo šetrně zacházeno, nošen v obalu. Žádné škrábance či vymačkána klávesnice, antireflexní vrstva v pořádku, pěkný zachovalý stav.
Baterie je na +/- 570 cyklech, což je realná vydrž cca 4-5h, samozřejmě dle náročnosti použití. Vše jede krásně a plynule, icloud odhlášen, připraveno k použití. Provedený autorizovaný servis v iLove Servis – kompletní vyčištění včetně výměny chladicí pasty.
Je to skvělý pracovní nástroj, lehký, malý a hlavně pořad výkonný. Důvod prodeje je přechod na novější model. Při rychlém a solidním jednaní jsem ochotný něco málo slevit, nabídky typu výměna, protiúčet nemám zájem. Inzerát platí do smazaní. HW specifikace:
13,3 Display RETINA IPS, LED. Procesor i5 2.7GHz, turbo boost na 3,1GHz, paměť ram 8Gb DDR3 1867Hz, SSD 256gb, grafická karta Intel iris 6100 1536MB. Podsvícená klávesnice, WiFi, 2x USB 3.0, BlueTooth 4.0, 2x Thunderbolt, HDMI, FaceTime HD WebKamera, čtečka pamětových karet, svitíci logo Apple.
Nainstalován OS X Mojave (kdo chce může provést upgrade na novější verzi, mě Mojave přijde na tomhle ročníku nejvíce efektivní a podporuje hlavně 32bit aplikace), přidám originální nabiječku MAC safe 60W. Pochopitelně po nikom nechci platbu předem ale na dobírku pošlu pouze po domluvě (vyžadují předem minimálně zálohu), preferuji však osobní odběr v Ostravě