Zavřít reklamu

Súrne predám MaBook Pro 13-inch 2014

Zpět na výpis
Banskobystrický kraj   |   21. 01. 2020
PoužitéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

!!!SÚRNE PREDÁM!!!
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014). O MacBook bolo veľmi dobre postarané, žial má zopár škrabancov na spodnej strane a ešte na vrchu má jednu odreninu. Ešte jeden kozmetický problém, je že po okrajoch displeja (NIE PRIAMO NA OBRAZOVKE) je zošúchaná antireflexívna vrstva alebo čo to je no displej je nepoškodený, nepoškriabaný. Ja som to po čase už ani nevnímal. Inak je v takmer bezchybnom stave. S MacBookom niesú žiadne problémy, ide tak ako má, nemrzne, neseká, všetko ide svižne a plynule. Používaný bol predovšetkým na písanie poznámok, pozeranie filmov a internet, nič náročnejšie sa na ňom nerobilo. Dôvod predaja, je že idem kupovať novší notebook a viem, že tento by niekomu poslúžil. Názov : MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Procesor : Intel Core i5 2,6 GHz (turbo boost na 3,1 GHz)
RAM : 8 GB 1600 MHz DDR3
Grafická karta : Integrovaná – Intel Iris 1536 MB
Pamäť : 256GB SSD
Displej : 13,3-inch (2560 x 1600) Retina
Operačný systém : MacOS Mojave ( verzia 10.14.6)
Váha : 1,57 KG
Batéria : vydrží také 4 hodiny podľa záťaže
Počet cyklov : 637 K MacBooku pridávam 2 redukcie. Originál Apple Thunderbolt 2 to Ethernet ( kupovaná cca polroka dozadu, mam aj doklad o kúpe, 30€) a druhá je Thunderbolt 2 to DisplayPort + kupovaný nový originálny Power Adapter AC Plug-duckhead (10€) a čierny kryt.
Balenie – krabica, nabijačka. Nabijačka je na oboch koncoch olepená hmotou proti nalomeniu kábla.
Doklad o kúpe MacBooku už bohužiaľ nemám. Pre bližšie info ohľadom notebooku alebo záujmu ma prosím kontaktujte. Poprosím len VÁŽNY ZÁUJEM. Preferujem osobný odber niekde v Banskej Bystrici s odskúšaním. Notebook som dal do výrobných nastavení.