MB Air 13 (2012) 1.8GHz, 8GB RAM, 190GB

Zpět na výpis
Prodáno MB Air 13 (2012) 1.8GHz, 8GB RAM, 190GB
PoužitéOsobní odběr
Cena: 13 950 CZK

!!! ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEPOSÍLEJTE NIKOMU PENÍZE PŘEDEM !!!

Středočeský kraj 12. 10. 2017
Prodám zánovní, úžasný Apple Macbook Air (CZ distribuce) verze Mid 2012 s USB 3.0, českou klávesnicí, s doplatkovým procesorem Intel Core i5 o frekvenci 1.8GHz (TurboBoost 2.8GHz) a prémiovou pamětí RAM 8GB a Intel HD Graphics 4000. Vnitřní uložiště je rychlý SSD disk 128GB a k tomu zdarma přidávám krásnou a hlavně funkční vychytávku Nifty drive (průkopníci speciálních adaptérů do SD čteček Apple) (dokonale navržený adaptér na micro SD karty, který nevyčnívá a vypadá jako součást notebooku s dokoupenou micro SD kartou 64GB (možno vyměnit nebo dokoupit i větší). Celkové uložiště tak cca 190GB.
Vždy mi sloužil naprosto bezchybně, lehký a stále dostatečně výkonný i v dnešní době. Má jedinou vadu a tou je naražený roh displeje nafoceno… vznikl hned neěkdy na začátku pořízení v batohu, při pokládání nejspíš, nikdy nespadl z výšky! Nemá sebemenší vliv na funkci, nebo dispej samotný, vlastně nejde skoro poznat, pokud to přímo nenafotím. Jinak až na pár standardních malých škrábanců z normálního používání, je jako nový. Vše detailně nafoceno.
Baterie byla před několika měsíci vyměněna za jinou, ale hlavně originál Apple použitou od známého, ale v super stavu. Také byl uvnitř vyčištěn celkově. Drží tak stále krásné 4-5 hodiny nejmíň. Adaptér měl problém s kabelem, nechal jsem ho narychlo opravit, funguje výborně, ale pokud je někdo šikovný, určitě doporučít předělat a bude jako nový zase, proto k němu přidávám i druhý, velice zachovalý, v podstatě nový adaptér zdarma, též od známého. Mám k němu i originál Apple adaptér z miniDisp Portu na HDMI a výborný fialový neoprénový obal pro přenášení. Samozřejmostí je originál krabice a česká knížka pro začátečníky s Apple produktem. Dostanete tak kombinaci lehkého a stále dostatečně výkonného stroje s českou klávesnicí a USB 3.0 konektory, chytrým doplňkovým uložištěm 64GB, novější baterií, dvěma nabíječkami, obalem a adaptérem pro dispeje s HDMI. Je možno osobně vyzkoušet, předat… při rychlém jednání se možná můžeme pobavit o ceně ještě lehce.


Podobné inzeráty