Zavřít reklamu

MacBook Pro Retina 13” Late 2013

Zpět na výpis
Jihočeský kraj   |   27. 09. 2019
PoužitéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

MacBook Pro Retina 13” Late 2013
CPU – i5 2,4GHz

RAM: 8GB

Úložiště: 256GB SSD

Baterie okolo 5 hodin
Porty:

MagSafe 2

2x Thunderbolt 2

2x USB-A (3.0)

1x HDMI

1x čtečka SD karet

1x 3,5 mám jack (pro sluchátka i mikrofon)
MacBook využívaný převážně na grafiku, střih videa – vše bez problémů. Drobné kosmetické oděrky a jeden větší ťukanec na rohu viz foto, jinak super stav.
Naneštěstí začala zlobit baterka a jednou, dvakrát do měsíce se nechce zapnout (někdy častěji, jindy zase měsíce klid), přesto že je baterka plně nabitá (a běžně vydrží 5-6 hodin provozu). Po chvíli naběhne a vše běží jak má. Přesto, že se situace opakuje jen jednou za čas, mne zdržuje od práce a zkrátka fakt, že se na svůj stroj nemohu spolehnout mě nutí dát mu sbohem.
Prodávám tedy za řekl bych solidní cenu někomu, kdo nepotřebuje 100% spolehlivost, či bude mít MacBook v kanceláři a může jet bez baterie, nebo i na výměnu baterie, která by z něj za pár korun udělala zpět krále mobilních pracovišť!
V současnosti je baterie vyndaná, abych se mohl spolehnout, že MacBook budu schopen ihned zapnout. Samozřejmě bude součástí prodeje, popř. mohu zpět nainstalovat.