Zavřít reklamu

Macbook Pro 15" 2015 i7 2,2GHz, 16 GB RA

Zpět na výpis
Středočeský kraj   |   19. 11. 2020
PoužitéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Macbook pro 15" z roku 2015. Čtyřjádrový Intel Core i7
2,2 GHz
Paměť RAM:16 GB
Nová baterie a klávesnice (Apple neumí vyměnit jen baterii, protože je v jednom kuse se základovou deskou a klávesnicí) : POUZE 97 CYKLŮ! viz. foto
256GB SSD disk Macbook je absolutně netknutý, jako nový – ideální jako dárek (Originál krabice i příslušenství). Notebook ležel stále na stole připojený na externí klávesnici i monitor. Toto je i důvod prodeje, nepotřebuji přenosný stroj, přecházím na iMac. Macbook je velice výkonný a tichý. Větráky se spustí až při velmi náročných operacích jako je render videa. Při střihu 1080p videa absolutně bez problémů i s realtime prerenderem. Bez velkých obtíží se dá upravovat i 4K video, avšak Macbook si už pořádně zafuní a realtime prerender tu už zcela nestíhá. Na kancelářskou práci samozřejmě absolutně dostačující i na milion oken v prohlížeči. Retina je vážně krásný display, i na "blbá" písmenka je radost pohledět. Lokalizace se samozřejmě česká, kupováno v iStyle Praha – možno vidět doklad. Probíhala zde i výměna zmíněné baterie. Pistole na Macbooku je pouze semišová samolepka – lze odstranit. Možnost osobního předání na cestě Kolín – Praha, ideálně Nymburk, Poděbrady. Zaslání poštou se nebráním, avšak osobní předání přidává možnost si stroj "osahat", potažmo vyzkoušet.