Zavřít reklamu

MacBook Pro 13“(Mid-2010),SSD,dobry stav

Zpět na výpis
Jihomoravský kraj   |   18. 11. 2018
PoužitéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Prodám MacBook Pro 13“ (“Mid 2010”) v plně funkčním stavu a hlavně po SSD upgradu, běží jako po másle :-). Jsem jeho původní majitel. Vzhledem ke své masivní konstrukci (“unibody”- z jednoho kusu hliníku) nebyl vždy v pouzdře, proto sem-tam oděrky, viz foto. Baterie bez problémů, ačkoli systém doporučuje výměnu, nabije se do téměř 100% a stále vydrží několik hodin. Procesor: 2,4 Ghz Inter Core 2 Duo
Paměť: 4 GB 1067 Mhz DDR3
Grafická karta: NVIDIA GeForce 320M 256MB
SSD: KINGSTON SV300S37A120G Součástí bude původní obal (určitě najdu i fakturu) a orig. nabíječka (oblepená masivně páskou, sice funkční ale doporučuji výměnu). Stále je nainstalován můj oblíbený 10.6.8 Snow Leopard (podle mě nejstabilnější a nejlepší verze), softwarový update nechám na nového majitele. Důvod prodeje: koupil jsem iMac a pracuji v podstatě pouze na něm Několik let zpátky jsem si při sledování tmavější scény filmu všiml malé oblasti zašednutí ve středu obrazovky. Předpokládám, že to vzniklo někdy při převozu stlačením, kdy se asi nejflexibilnější střed obrazovkové části “natiskl” na protilehlou klávesnici a došlo tak k jemnému mechanickému poškození. VZHLEDEM k tomu ale, že to není výrazné a GARANTUJI Vám, že v 99% času NEPOSTŘEHNUTELNÉ, navíc mi nikdy nezamrznul nebo se z ničeho nic nevypnul, atd, prodávám s čistým svědomím jako plně funkční, na druhou stranu, i vzhledem ke stavu nabíječky toto odzrkadluji na snížené ceně. Já sám jsem např. 90% času MacBook používal k práci ve Photoshopu a bez problémů a věřím, že ještě bude dlouho sloužit. Rád vše předvedu při osobním setkání v Brně/JM kraji, po domluvě i jinde. Upřednostním dřívějšího zájemce, případně nejvyšší nabídku. Když tak se ptejte!
Děkuji za serióznost a nabídky (nejlépe ve zprávě).