Zavřít reklamu

Macbook Pro 13” 2017

Zpět na výpis
Plzeňský kraj   |   15. 09. 2020
NovéOsobní odběrZáruka
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Nový, neaktivovaný, nikdy nepoužívaný Macbook Pro 13” 2017 128GB se zárukou 12 měsíců. Upozorňuji NEJEDNÁ se o servisovaný kus s vyměněnou baterii, kterých je plný internet (“Battery and Top case replacement”) z tohoto důvodu odpovídající cena. Macbook je pouze rozbalen a zkontrolován, že funguje. Samozřejmostí je originální krabice s kompletním nepoužívaným příslušenstvím. Jedná se o poslední model Macbooku Pro bez Touch Baru, takže ideální varianta pro někoho komu Touch Bar nevyhovuje. Vzhledem k tomu, že macbook není aktivovaný platí na něj samozřejmě 1 rok mezinárodní záruka přímo od Apple od momentu, kdy macbook poprvé plně zprovozníte. V případě budoucí závady můžete reklamovat v jakémkoliv autorizovaném servisu. Dá se ověřit podle sériového čísla na oficiálních stránkách Applu.
Důvod prodeje: dostal jsem Macbook darem a bohužel pro něj nemám využití. Počet cyklů baterie: 0
Záruka: 1 rok mezinárodní Apple Procesor: Intel Core i5 2,3GHz (Turbo Boost až 3,6GHz)
Ram: 8 GB 2133 MHz RAM
Disk: 128GB SSD
Grafická karta: Intel Iris Plus Graphics 640
Dva Thunderbolt 3 (USB-C) porty Na dobírku nezasílám, pouze osobní předání v Plzni v případě nutnosti i Praha. Při rychlém jednání jsem ochoten mluvit o ceně. Telefon nezvedám pište iMessage nebo SMS popřípadě email. Děkuji