Zavřít reklamu

MacBook Pro 13" 2011

Zpět na výpis
Zlínský kraj   |   30. 12. 2018
PoužitéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

MacBook Pro byl používaný v nekuřácké domácnosti a bylo s ním zacházeno šetrně, ale běžné drobné provozní oděrky hliníkové šasi má. Sloužil jako rodinný přístroj, internet apod. Display je v pořádku bez oděrek. Stav kompletu viz foto. Aktuálně tento týden proveden v odborném servisu předprodejní servis: kontrola, vyčistění chladícího systému a přepastování, aby nový majitel věděl, že chladící systém, který se musí u vybavení typu notebook pravidelně provádět, nemusí ihned po koupi nechat provést.
Počítač je plně funkční, ale jde o bazarový prodej, tedy bez záruky. Součástí kompletu je adaptér Apple, který trpí klasickou nemocí Apple adaptérů, že se uvolňuje krycí bužirka káblíku v napojení na tělo nabíječky. Viz foto – odhalený káblík a foto adaptéru se zatejpováním elektrikářskou bílou páskou = současný stav.
Dále jsou v kompletu adaptéry na připojení externího monitoru. Ideálně osobní převzetí. Případně možné po dohodě zaslat poštou. Platba předem. Intel Core I5-2435M – 2.4 GHz
Intel HD Graphics 3000
4 GB RAM
500 GB HDD