Zavřít reklamu

MacBook PRO 13", 1T, 16GB RAM, I7 3,1GHZ

Zpět na výpis
Jihomoravský kraj   |   21. 11. 2018
PoužitéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Zdravím, se slzičkou v oku pouštím svého miláčka, který sloužil více než výborně.
Je to opravdový pracant, stříhá videa, pouští filmy, hudbu, dokonce byl i DJ, každý den se na něm píšou zápisky do školy, takže je opravdu chytrej. Mimo všchny jeho vlastnosti, které jsou dokonalé dokonce pro vybranou sortu lidí zvládne i přehrát videa, které jsou lechtivého obsahu a vůbec se jich nebojí a jako velký bonus jich můžete na jeho obří, 1T velký, disk uložit mnoho. Bezproblémový stroj na videa, grafiku, jednoduše nabouchané workflow, které prostě umí udělat úsměv na tváři. Je v pěkném stavu, které vidíte na fotce. Vše pěkný stav, malé oděrky, podřenější spodek, vše na foto. Nezapomínejme, že je to poslední MacBook, kterému svítí jablíčko, což mě u nového bude sakra chybět a také disponuje konektory, které jsou ještě normální (pro dnešní dobu) Trochu čísel / Technické specifikace: MacBook PRO Early 2015, 13,3” SSD 1T (1000GB
RAM 16GB
Intel Iris 6100
I7 3,1 GHZ
539 cyklů baterie Dispinuje také:
2x USB 3
HDMI
Čtečku karet
Jack
2x thunderbolt
Nabíječka Magsafe K macu dodám i krásný obal, který mám sotva týden a ochrání jej před poškrábáním a zajisté nabíječku, která je vpodstatě pořád doma, jelikož tento prcek mi na kancelářskou práci vydrží 6h bez problémů. Ač nerad jej tedy nabízím k prodeji, cena dohodou, ale prosím pouze slušné nabídky.
Mac již není v záruce. Výměny nechci. Možné osobní předvedení a předání v rámci Brna.