Zavřít reklamu

MacBook Air (2018), i5 1,6GHz, 128GB

Zpět na výpis
Plzeňský kraj   |   26. 03. 2020
PoužitéOsobní odběrZáruka
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Zdravím,
rád bych prodal svůj MacBook Air 2018, kupovaný v květnu 2019 (záruka do 20.5.2021) v iWantu. Jedná se o verzi se 128GB SSD, procesor i5 1,6 GHz, 8 GB RAM, ve space grey provedení. Baterie 112 cyklů.
 Počítač byl používán na kancelářskou práci, rád bych přešel zpět na iPad v kombinaci v TrackPadem, protože zařízení nepotřebuji na nic náročného a v podstatě na maily a práci s prohlížečem mi iPad stačí a MacBook je pro mě nyní trošku "overkill".
 Je ve skvělém technickém i vizuálním stavu, jediné čeho jsem si všiml jsou dvě drobné oděrky na rohu těla notebooku. Nic čeho by si někdo na první pohled všiml.

Rád bych za počítač dostal 25.000, mohu přidat brašnu. Nemám problém se o ceně rozumně pobavit. Pro více informací prosím tel. nebo nebo e-mail. Preferuji osobní předání v okolí Plzně, případně mohu zaslat nějakou zásilkovou společností a domluvili bychom se na způsobu platby.