Zavřít reklamu

Kožebé pouzdro pro Apple MAcbook 12/13

Zpět na výpis
Jihomoravský kraj   |   06. 04. 2019
NovéOsobní odběrZáruka
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Prodám nové luxusní kožené pouzdro iWant – použití pro Apple Macbook 12/13" hnědé. Jedná se o nevhodný dárek, pouzdro je vybalené ale ve stavu nového – originál kryt nemá. Pořizovací cena dárku byla 1990kč. Rozměry :
33,5cm x 25cm Pouzdro je možno se případně převzít v místě prodávajícího Brno Převzato z webu : iWant luxusní kožené pouzdro Apple MacBook 12/13" hnědé
Luxusní kožené pouzdro z kvalitní italské hovězí kůže, která je dovážena na zakázku, šité ručně v české dílně s více jak 100 letou historií. Takže každé pouzdro je originál – made in Czech Republic. Na míru pro Apple MacBooku 12/13“. Návod na použití:
Vložte MacBook do pouzdra a zkontrolujte, že pouzdro držíte v pozici bezpečné pro přenos vašeho MacBooku. Při nevhodném držení může MacBook z pouzdra vyklouznout. Pouzdro je určeno pro přenos vašeho zařízení a proti jeho poškrábání. Nejedná se o pouzdro odolné proti drsnějšímu zacházení nebo pádům z větší výšky. Nečistěte chemicky. Čistěte navlhčenou textilií. Materiál může v závislosti na čase a použití měnit svůj vzhled.