Zavřít reklamu

Iphone xr 64gb top záruka

Zpět na výpis
Hlavní město Praha   |   22. 12. 2019
PoužitéZáruka
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Nabízím zde k prodeji luxusní mobilní telefon s kompletním příslušenstvím a v záruce 12 měsíců Apple iPhone XR 64GB ORIGINÁL APPLE ! Apple iPhone XR v 64GB verzi. V exkluzivní červené barvě (Red). Telefon je v TOP STAVU. Nenese žádné známky z používání – jak nový. Stav 10 z 10. Neblokovaný, funguje se SIM kartou všech operátů, nikdy se nezablokuje. iPhone je obnoven do továrního nastavení a aktualizován na iOS 12. Apple je v záruce 12 měsíců !! Telefon je samozřejmě PLNĚ FUNKČNÍ ataké v českém jazyce. Obsah prodejního balení (kompletní balení) : Mobilní telefon Apple iPhone XR 64GB Red, nabíječka, datový kabel, sluchátka, ochranný obal, vidlička na SIM, návod, záruční list na 12 měsíců, doklad o koupi to vše v krabičce.
Na dobírku zasílám pouze pri zaplacení minimálně 1/10 ceny předem na účet uz nekolikrat sem platil poštovné a věřil slibům a zbytečně