Zavřít reklamu

iPhone SE, Space Gray, 32GB

Zpět na výpis
Prodám iPhone SE, Space Gray, 32GB
2 000 CZK
PoužitéOsobní odběr

!!! ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEPOSÍLEJTE NIKOMU PENÍZE PŘEDEM !!!

Kraj Vysočina   |   14. 05. 2021
Prodám 4 roky starý iPhone SE s uložištěm 32GB v barvě Space Grey. iPhone je ve skvělém technickém stavu a je to prostě raketa, nikdy se Vám nesekne a funguje prostě parádně. Nikdy nebyl na větším servise, akorát před 2 lety byl na výměně baterie v oficiálním servisu iStyle (mohu doložit dokumenty o servisu). Kupován byl na Alze za nějakých 12 000,- Kč (faktura je samozřejmosti). Jediná chyba, kterou zařízení na sobě nese, je prasklina na skleněném proužku zad iPhone. Poškození je opravdu pouze kosmetický detail a pokud nosíte na telefonu kryt, úplně na to zapomenete a nebudete o tom vědět (poškození neovlivňuje funkčnost zařízení). Na displeji není jediný škrábanec, vždy bylo na iPhone ochranné sklo, které je stále na displeji + další náhradní sklo v balení.
iPhone podporuje nejvyšší aktualizaci software iOS, je v továrním nastavení a je připravený pro dalšího majitele. Součástí balení:
zařízení iPhone SE 1.generace 32GB Space Gray IMEI: 356605080416536
nabíječka Lightning
5ks ochranných krytů (na fotce jeden kryt chybí, ale je stejný jak první zlatý kryt, akorát v černém provedení)
Náhradní ochranné sklo displeje. Při jakýkoliv dotazech mě neváhejte kontaktovat! Preferuji osobní převzetí, z vlastních zkušenost vím, že každý 2. prodejce iPhone na internetu je zloděj.