Zavřít reklamu

iPhone 6s – s pouzdrem Catalyst

Zpět na výpis
Hlavní město Praha   |   13. 01. 2017
PoužitéOsobní odběrZáruka
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Prodám iPhone 6S 64GB Stříbrný, (procesor A9 od TSMC – ten úspornější a výkonnější – oproti A9 od Samsungu)
Kupovaný 29/10/2015 u kasa.cz – oficialní CZ distribuce – V ZÁRUCE. Používaný od 24/12/2015 do 17/10/2016. Od začátku umístěn v odolném pouzdru Catalyst (vodotěsné do 5m – nárazuvzdorné – pád ze 2m – vodotěsnost několikrát vyzkoušena (potápění, šnorchlování) – vše OK, pád prozatím raději nevyzkoušen ?
Ke kompletnímu balení iPhone s nikdy nepoužítými a nerozdělanými sluchátky, použité nabíječky a kabelu, přikládám zmiňovaný obal Catalyst, redukci pro pripojení sluchátek, klip na opasek (sloužící též jako stojánek), také flipové,hnědé kožené pouzdro Bugatti, které je více vhodné do společnosti oproti "outdoorovému Catalyst).
Telefon je nepoškozený, bez oděrek ve 100% stavu. Na pouzdru Catalyst nějákou tu oděrku najdete, ale nic většího.
Doporučuji aktivnějším jedincům, není problém pořídit krásná podvodní videa, fota ….. Nemusíte se bát si sebou svůj iPhone vzít prakticky kamkoliv a za jakéhokoliv počasí!!!
RECENZE – Sice pro iPhone 6 – ale pouzdro je prakticky stejné: Recenze Catalyst Waterproof: nejlepší vodotěsný obal pro iPhone 6! Původní cena iPhone i s příslušenstvím – cca 28 000,-Kč
Přiložím i záruční list (fakturu)