Zavřít reklamu

BT solar klávesnice Logitech K760

Zpět na výpis
Hlavní město Praha   |   03. 04. 2018
NovéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Prodám novou nerozbalenou bluetooth solární klávesnici Logitech K760 k Apple přístrojům. Solární modul nabije klávesnici na až 3měsíční použití. Více viz oficiální popis:
Klávesnice Logitech® Wireless Solar Keyboard K760. Spolehlivá cestovní klávesnice napájená světlem pro zařízení Mac, iPad nebo iPhone. Při tlumeném světle nebo světle z lampy, uvnitř i venku, tato klávesnice vydrží fungovat alespoň tři měsíce při plném nabití – dokonce i v absolutní tmě.
Díky připojení pomocí funkce Bluetooth® s možností snadného přepínání bude psaní na vašem zařízení Mac a přepínání mezi zařízeními iPad nebo iPhone tak rychlé a snadné jako stisknutí tlačítka. Je to ideální společník pro vaše zařízení Mac, a navíc si vychutnáte standardní rozložení se všemi klávesami tam, kde je očekáváte – klávesy Příkaz, Jas, Vysunout a další. Díky štíhlému, minimalistickému provedení si budete moci klávesnici brát s sebou s vaším zařízením Mac, iPad nebo iPhone. Jedinečné klenuté provedení kláves společnosti Logitech umožní rychlé a tiché psaní – a poskytne tak větší přesnost než klávesnice na obrazovce vašeho zařízení iPad nebo iPhone. • Provedení slim, bez numerické části.
• Napájení světlem
• Velmi tenký profil
• Známé rozložení kláves Mac K předání, prohlédnutí v Praze, Vršovicích.