Zavřít reklamu

Apple Watch Stainless Steel 42mm, 1.gen.

Zpět na výpis
Prodám Apple Watch Stainless Steel 42mm, 1.gen.
5 990 CZK
Použité

!!! ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEPOSÍLEJTE NIKOMU PENÍZE PŘEDEM !!!

Pardubický kraj   |   12. 11. 2019
Dobrý den, asi nikomu nemusím tyto hodinky představovat, popisků daného produktu najdete všude na internetu.
Zaměřím se konkrétně na popis jejich stavu. Již z popisu asi každý poznal že se jedná o provedení v nerezové oceli se safírovým sklíčkem. Hodinky jsou v krásném stavu, sklo bez škrábanců, žádné praskliny. Tělo je taky v krásném stavu.
Ocelový řemínek nese drobné známky používání, ale magnetický mechanismum funguje bez problémů. Navíc je k hodinkám kožený řemínek v krásném stavu pomalu jako nový( pořizovací cena 1200kč) .
Dále jsou ještě tři řemínky kde každý stál kolem 200kč. taky jako nové, za zmínku stojí i to že je v Apple watch měněná baterie , která má za sebou pouze pár nabíjecích cyklů, doklad o výměně v kvalitním servisu,doklad bude přiložen, cena výměna 1500kč . Dále také hodinky obsahují kompletní balení , včetně nabíječky, manuálu, plastovou krabičku a papírovou krabičku. Jako bonus k hodinkám přidám i dva nabíjecí stojánky jeden čistě na Apple Watch a druhý kombinovaný kde se dají usadit jak Apple Watch, iPhone tak také Airpody. Foto na vyžádání. Pokud budete mít nějaké dotazy, klidně se ptejte 🙂 Vhodné použít jako dárek nebo jako vstupní model nebo popřípadě do sbírky, to už je na každém pro co se rozhodne 🙂 Ještě doplním že všechny funkce Apple Watch jsou plně funční (měření tepu, Apple Pay atp.. )