Zavřít reklamu

Apple 27" Thunderbolt Display

Zpět na výpis
Královéhradecký kraj   |   08. 10. 2017
PoužitéOsobní odběr
Kontakty

Upozorňujeme uživatele, že provozovatel neručí za prodávající ani nakupující a poskytuje pouze prostor pro zveřejnění inzerátů. Doporučujeme pouze osobní předáni zboží.

Nabízím k prodeji Apple 27" Thunderbolt display. Je absolutně bez jakýchkoliv vad či škrábanců zabalený v originální krabici včetně výplní. Vhodné i jako dárek. Důvod prodeje je nákup nového iMacu. Popis funkcí: 27" lesklý širokoúhlý TFT LCD displej s LED podsvícením a fantastickým rozlišením 2560×1440, k tomu má kinematografický poměr stran 16:9. Obsahuje technologii IPS (in-plane switching), která vytvoří dokonale barvený obraz dobře viditelný i při pohledu z boku.
Díky zabudované kameře FaceTime HD s mikrofonem můžete připojit stolní nebo přenosný Mac a uskutečňovat HD videohovory.
Monitor obsahuje také konektor MagSafe pro napájení a dobíjení počítače MacBook Pro nebo MacBook Air. K tomu přináší 3x USB 2.0 a porty FireWire 800, Ethernet a Thunderbolt, který umožňuje sériové připojení až šesti zařízení.
Pozorovací úhel monitoru je 178° vodorovně a 178° svisle a v jeho výbavě nechybí bezpečnostní slot Kensington a vestavěné reproduktory 2.1 (49 wattů), navíc je kompatibilní s montážní sadou na zeď VESA Mount Adapter Kit.
Preferuji osobní předání