16GB RAM MBP13 touchbar, 2.9GHz, 256GB

Zpět na výpis
Prodáno 16GB RAM MBP13 touchbar, 2.9GHz, 256GB
PoužitéOsobní odběrZáruka
Cena: 39 250 CZK

!!! ZA ŽÁDNÝCH OKOLNOSTÍ NEPOSÍLEJTE NIKOMU PENÍZE PŘEDEM !!!

Hlavní město Praha 10. 10. 2017
Prodám 2016 Macbook Pro 13inch ve verzi 2.9GHz Intel i5, individuální 16GB operační pamětí zajišťující dlouhodobou výkonnost pro náročné aplikace a operace a rychlým SSD diskem o velikosti 256GB a novinkou Touchbar ( touch bar ). Anglická klávesnice. Je naprosto v super stavu, pouze jediný miniaturní škrábaneček na jednom rohu krytu displeje, posunul jsem ho na stole a nevšiml si kovového hrotu sochy. Jinak je naprosto netknutý.
Bohužel mám mnoho výbavy pro staré USB, jako zvukovka a disky a předzesilovače a midi kontrollery… je super, ale uznal jsem, že ještě pár let zůstanu u original USB a starší verze MBP a pomalu rozprodávat pak a nakupovat nové vybavení až bude k mání. Baterka je stále jako nová, pouze 17 cyklů. Byl zakoupen v USA jako pár dní starý, má anglickou klávesnici, dodávaný je s originální krabicí a nabíječkou s USB-C kabelem. Má Apple záruku do začátku listopadu 2017. Vše si můžete zkontrolovat na Apple webu podle seriového čísla. Zdarma k němu dodám kabel USB-c na Lightning, pro synchronizaci a nabíjení iOS zařízení přímo z notebooku (iPhone, iPad). Plus adapter z USB-C na standardní USB s krátkým kabelem pro bezpečnost proti nechtěnému zachycení o něco z důvodu vyčnívání z konektoru.
Tudíž je hned připravený k používání i se staršími zařízeními s USB bez jakýchkoliv dalších výdajů. Vše je detailně nafocené, vidíte, co kupujete. Pouze vážní zájemci, osobní předání.
Recenze Apple MacBook Pro Retina Recenze Apple MacBook Pro Retina


Podobné inzeráty