Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft oznámil konec prodeje digitálních licencí pro systém Windows 10, což platí již od 31. ledna 2023. Oficiální cestou si už tedy nemůžete přijít na digitální licenci a namísto toho se doporučuje rovnou přejít na novější Windows 11. Windows 11 je tady s námi již od 5. října 2021, kdy se pochlubil řadou zajímavých inovativních funkcí, přidal novou verzi nabídky start a mnoho dalších.

Kde levně koupit originální Windows 11 Pro a Windows 11 Home?

Obchod Godeal24 právě spustil akci Valentine’s Day Sale, v níž si můžete přijít na originální Windows 11 Pro za pouhých 10,25 €. Když navíc koupíte licencí více, například v cenově výhodném balíčku Windows 11 Pro 5PCs, vyjde vás licence na pouhopouhých 9,79 €/PC! Windows 11 Home se pak prodává již od 9,45 €/PC. Pokud byste i nadále chtěli pořídit licenci na Windows 10, žádný problém. Windows 10 Pro je totiž k dostání již od 6,12 €/PC! Ačkoliv legendární „desítky“ budou mít softwarovou podporu až 14. října 2025, tak i přesto je lepší zvolit novější Windows 11, a to co možná nejdříve.

Godeal24

Časově omezená nabídka! Windows za speciální ceny

Windows 10 od 6,12 €/PC

Originální Windows 11 Pro od 9,79 €

Zvýhodněná nabídka! MS Office za nejlepší ceny

Sleva 62 % na balíčky a Office! Slevový kód: SGO62

Prozkoumejte další zlevněné balíčky zde

MS Office pro Mac

Sleva až 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Prozkoumejte další zlevněné licence zde

Další PC nástroje za nejlepší ceny

Prozkoumejte další zlevněné nástroje zde

Godeal24 je přeprodejcem Microsoft licencí a dalšího oblíbeného softwaru, díky čemuž si můžete přijít na Windows či Office za zcela bezkonkurenční ceny. Stejně tak jsou k dostání programy od IOBIT, Ashampoo či Disk Drill a mnoho dalších. Celkově na nich můžete ušetřit až 90 %! Licence jsou samozřejmě 100% originální a funkční. Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, díky čemuž dokáže garantovat jejich bezchybnou funkčnost. Z tohoto důvodu jsou také takzvaně doživotní – jakmile je aktivujete, budou vám fungovat bez jakýchkoliv limitací i napořád. V případě operačních systémů či kancelářských balíčků navíc můžete počítat s aktualizacemi.

O spolehlivosti Godeal24 jasně vypovídá jeho online reputace. Obchod totiž na srovnávacím portálu TrustPilot obdržel v 98 % recenzí ohodnocení „excelentní a skvělý„. Tomu vděčí právě jednoduchému systému nakupování, neuvěřitelně nízkým cenám s až 90% slevami a okamžitému doručení prostřednictvím e-mailu. Na váš software tak nemusíte zbytečně a zdlouhavě čekat.

Godeal24 navíc poskytuje nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je už napořád k dispozici všem zákazníkům. Kdykoliv se tak na ni můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Související články

Dnes nejčtenější

.