Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Windows, Microsoft Office a řadu dalších počítačových nástrojů si nyní můžete pořídit za zcela bezkonkurenční ceny. Při příležitosti speciální akce 2023 New Year Sale, která oslavuje příchod nového roku, se na zmiňované produkty vztahují parádní slevy. Proč vůbec riskovat bezplatné a nespolehlivé licence na Windows a Office, které mohou být teoreticky i nebezpečné? Pokud naopak software aktivujete originálním licenčním klíče, tak nejen že budete mít přístup ke všem aktualizacím a zajistíte tak podstatně lepší efektivitu, ale také získáte vyšší úroveň zabezpečení.

Godeal24 2023 New Year Sale představuje parádní příležitost, jak ušetřit na oblíbeném softwaru. Zatímco k dostání mohou být různé bezplatné alternativy, které se snaží tento software napodobit, tak pravdou je, že například takový kancelářský balíček Microsoft Office jednoduše nemá konkurenci. Pokud pro vaši práci potřebujete kvalitní textový procesor, pak je Microsoft Word doslova standardem. O to důležitější je pak také Excel pro práci s tabulkami. Nyní si můžete přijít na aktuální verzi Office 2021 Pro za pouhých 24,25 € a zajistit si tak, že už se nebudete muset obtěžovat s žádnými problémy. Zároveň tak můžete podpořit i svou produktivitu. Pokud byste navíc potřebovali více než jednu licenci, můžete se dostat na Office 2021 Pro za pouhých 13,05 €/PC. Godeal24 prodává přímo originální verze Windows, balíčků Office a mnoho dalších nástrojů.

Godeal24

Největší slevy! Originální Office 2021 od 13,05 €

Nejrozšířenější operační systém Windows 10 Pro je k dostání za pouhých 7,25 €. Pokud si navíc pořídíte balíček Windows 10 Pro 2PCs, jedna licence vás vyjde na 6,12 €. Můžete tak parádně ušetřit a ještě vám zbude na více novoročních dárků!

Časově omezená nabídka: Windows 10 Pro od 6,12 €

Sleva 62 % na balíčky a MS Office! Slevový kód: SGO62

Prohlédněte si další zlevněný software zde

Sleva až 50 % na Windows! Slevový kód: SGO50

Prohlédněte si další zlevněný Windows zde

Další nástroje za nejlepší ceny

Prohlédněte si další zlevněné nástroje zde

Godeal24 je přeprodejcem Microsoft licencí a dalšího softwaru, díky čemuž si můžete přijít na Windows či MS Office za zcela bezkonkurenční ceny, stejně tak i na software od IOBIT, Ashampoo, Disk Drill a mnoho dalších. Celkově na nich ušetříte až 90 %! Licence jsou samozřejmě 100% originální a funkční. Godeal24 navíc zná historii každé prodávané licence, díky čemuž dokáže zajistit jejich bezchybnou funkčnost. Právě proto jsou také doživotní – jakmile je aktivujete, můžete je používat bez jakýchkoliv omezení. Například v případě systémů a aplikací Microsoft tak můžete počítat s nadcházejícími aktualizacemi.

O spolehlivosti Godeal24 jasně vypovídá online reputace obchodu, který se těší řadě pozitivních recenzí na portálu TrustPilot, kde se v 98 % recenzí těší ohodnocení „excelentní a skvělý„. Tomu vděčí celkové kvalitě a mnoha benefitům, které svým zákazníkům nabízí. Uživatelé si totiž mohou vybrat z rozsáhlé nabídky originálních produktů a ještě na nich ušetřit až 90 %. Skvěle to pak ještě doplňuje digitální doručení prostřednictvím e-mailu, díky čemuž obdržíte aktivační klíč v řádu několika sekund, aniž byste museli zdlouhavě čekat na doručení.

Godeal24 zároveň nabízí nepřetržitou 24/7 profesionální technickou podporu, která je navždy dostupná všem zákazníkům a dokáže vám pomoci s řešením nejrůznějších problémů.

Kontaktujte Godeal24: service@godeal24.com

Související články

Dnes nejčtenější

.