Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  nechápu…. je snad snadné tu funkci aktivovat podle GPS jen na silnici – eventuelně po spárování s bt auta.

  Nekteri lide nemaji soarovany mobil s br v aute… nekdo dokonce ani ten bt v aute nema…. A podle gps ? No apple a jeho mapy zadna slava v nekterych zemich

  Nevím já to mám jako součást výbavy v autě – tedy to ze samo auto při nehodě okamžitě vola a odesílá souradnice.

  BT v autě má snad dnes každý ne…. Jako chápu ze majitel veterána ne ale jinak?

  Apple a jeho mapy – někdy to navrhuje hůře jak google někdy stejně – to je fuk silnice tak ale mají stejně takže řekneme možná krom nějakých dočasných obchvatů a td – ale proste přes GPS by si telefon vždy nacetl zda jsi na silnici nebo ne – interval několika vteřin minut při ztrátě GPS taky není problém – funkce by se deaktivovala při snížení rychlosti a delším pohybu mimo silnici.

  S autem má telefon spárovaný typicky maximálně jeden z cestujících. Ostatní ne. Tahle funkce měla fungovat právě bez ohledu na spárování.

  A já pořád přemýšlím od uvedení této „hlouposti“ kdo ponese odpovědnost za falešné výjezdy složek a zaplatí je. Logicky by to měl být majitel zařízení ne výrobce… Hádám.
  A ano je to hloupost, zachránit -možná jednu posádku auta nebo jednotlivce za cenu X tisíc falešných výjezdu nedává smysl ….. Satelitní nouzová zařízení se také platí ( ono v 8000 m.n.m toho mobilního signálu moc není).

  Hawk

  Jako až to vychytají určitě to bude prospěšné pro mnoho lidí. Ale tady v Evropě je tato funkce již mnoho let (tuším, že od roku 2017) zabudována v každém nově vyrobeném vozidle. V tomhle případě je dobře, že to Apple okopčil, poupravil, a dal tak možnost na včasnou záchranu i neevropským lidem…

  Nevím o tom, že by můj Ford vyrobený 11/2018 měl tuto funkci. A to mám druhou nejvyšší výbavu, což by ale nemělo být důležité, pokud to má být standard.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.