Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Provize Applu z dodaných appek na store je prachobyčejná zlodějina a prašivý parazitování na práci jiných. Elon má zrovna v tomto naprostou pravdu… Navíc silně oklešťující podmínky při vývoji appky pro WatchOS jasně demonstrují, že Apple své ovečky považuje za obyčejný blbce – viz groteskní zdůvodnění Apple, proč je odmítán vývoj alternativních ciferníků.

  Vyvojar
  Pokud jsi opravdu vyvojar – coz nejsi tak nechapu tvoje rozcilovani se tady na strankach nebo kdekoli.
  1. Je to zlodejina ? Proc tedy pro Apple delas aplikace ?
  2. Je to parazitovani ? Proc vytvaris neco pro takoveho parazita ?
  3. Jsou to silne oklestujici podminky ? Proc sebou nechas takhle vlacet ?
  4. Apple svoje ovecky povazuje za blbce ? Mas to zapotrebi vyvijet aplikace zrovna pro takovou spolecnost kdyz tu jsou desitky / stovky jinych lepsich spolecnosti ?
  Pokud ano mas tohle vsechno zapotrebi tak tu neskuhrej a pracuj. Pokud to nemas zapotrebi tak tu brecis na spatnem hrobe.

  Musk je Applem přímo posedlý. Už roky se snaží zbavit označení „druhý Jobs“ (které ze začátku sám pomáhla šířit, když byl ještě poměrně neznámý investor, kterého představenstvo vyšouplo z vedení PayPalu – ano, určitá podobnost v této fázi kariéry tam byla), protože má komplexy z toho být stále jen ten druhý. To neustálé srovnávání s Jobsem ho šíleně irituje, on tak moc touží být tou jedničkou, která je měřítkem pro ostatní.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.