Zavřít reklamu

Letošní iPhony 14 (Pro) završily tříletý designový cyklus zahrnující zachování stejného designu tři generace iPhonů po sobě. Příští rok bychom se tedy měli dočkat po třech letech odhalení nového vzhledu iPhonů, kterého se bude Apple držet minimálně další tři roky. A díky velmi dobře informovaném leakerovi @ShrimpApplePro už nyní víme, jak by měly novinky vypadat. 

Máte radši zaoblené hrany iPhonu, nebo ostré hrany jak je tomu i nyní? Bez obav, Apple má v plánu u iPhonů 15 a modelových řad pro další roky uspokojit obě skupiny uživatelů. Podle zdrojů leakera totiž testuje prototypy iPhonů s rovným předkem a zaoblenými zády – tedy jinými slovy testuje tvar, který dorazil už s iPhony SE či který lze vidět u šasi nových MacBooků Pro 14“ a 16“. Díky tomu bychom se tedy měli dočkat do ruky příjemných zad a spodních hran, ale zároveň skvělé odolnosti displeje, jelikož u něj nebude absolutně hrozit, že by se jeho hrany poškodily při pádu. Nebudou totiž vůbec vyčuhovat, jak je tomu i nyní. 

Není to však jen typ hran, které chce Apple pro příští rok změnit. U řady Pro má totiž podle leakera testovat namísto ocelového šasi tělo z titanu – tedy materiálu, který využívá třeba u Apple Watch Ultra. Díky tomu bychom se tak mohli dočkat ještě o něco odolnějších iPhonů, které by zároveň opět dostaly matný rámeček. Ocel, kterou Apple v současnosti pro šasi Pro iPhonů používá, je totiž lesklá, což leckomu nevyhovuje. Na lesklém těle se totiž zachytávají naprosto extrémně otisky prstů i jiné šmouhy. Zda se pro tento materiál nakonec kalifornský gigant rozhodne nicméně ukáže až čas. 

  • Apple produkty lze zakoupit například na Alze, u iStores či Mobil Pohotovost (U Mobil Pohotovost lze navíc využít akce Koupíš, prodáš, prodáš, splácíš, v rámci které lze iPhone 14 získat už od 98 Kč měsíčně)

Dnes nejčtenější

.