Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  to je placena reklama od googlu?

  To je zase článek … Neznám v okolí nikoho s podobným problémem….

  Skvěle. To jsem moc rád, že vašich 10 kamarádů s iPhony 13 nemá tento problém. Škoda jen, že iPhony používá miliarda lidí.

  Iphony 13, o kterých je zde řeč, rozhodně nepoužívá miliarda lidi.

  Je úplně jedno, jestli je používá miliarda, 100 milionů, 10 milionů nebo milion lidí. Říct, že moji kámoši problém nemají a článek je proto k ničemu je prostě naprosto stupidní, protože jsou tak zanedbatelnou kapkou v moři, že se nad ní snad ani nemá smysl pozastavovat. Tedy alespoň standardně smýšlejícímu člověku.

  To je zase komentář, sám tento problém na redakčním telefonu mám….v komentářích vidíte další lidi co jej mají, ale máte potřebu napsat nesmysl na můj web…. jste frajer, doufám, že dnes si za ten koment koupíte chleba :)

  Potvrzuji problémy s jasem na 13 Pro a rovněž po restartu zlobí připojení k WiFi – musím WiFi připojit k jiné síti (mám 3) a pak ji připojit k té, které se iPhone chytil po restartu pak už to chodí.

  to je zase diskusia ja ten problém má ale to nič nevypovedá o jeho rozširení keby ste práve poznal aj 1000 ľudí čo ho nemá nemá to k množstvu predaných IP žiadnu relevantnú výpovednú hodnotu , poiživamm ios už od IP5 a boli dobré verzie aj zlé verzie ios , čo ale fakt že v posledných vydaniach je chýb akosi veľa možno je to tým že ios a jeho hlavná architektúra je vývojovo zastaralá predsa len čas beži a funkcii pribúda a ios je už veľmy veľký a zložitý a pri malej zmene resopektíve oprave jednej malej časti sa rozoserie x ďalších väzieb , tak naschvál som to poňal takto laicky aby to každý pochopil , asi je čas v dohľadnej dobe na prekonanie základov ios

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.