Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Ešte usb C a aj ten hnusný notch preglgnem. Kupovať najnovšie a pro modely nemá pre 99% ľudí zmysel – zvyšné % sú deti a ľudia čo si myslia že im pindíka predĺži drahší mobil ako má okolie.. kto používa mobil ako mobil a zbežné netovanie, tomu je absolútne 1 koľko hnusných čočiek to má na zadku, SE spraví to isté ako PRO s 1 TB úložiska. Keby si ale toto uvedomila väčšina zarytých ovečiek, a začali by kupovať mobil kde pomer cena/výkon ako tak dáva zmysel, epl by asi prestal robiť veci aké posledné roky robí (samozrejme má aj dobré kroky, to netvrdím že nie, na mysli mám veci ako trz ipad, iphone 14, dongle atď, kde sa priam vysmieva zákazníkovi)

    Tak konečne bude SEčko ako tak slušne zapadat do 21.storočia,len nebolo by lepšie spraviť z 12tky SEčko hoc aj s jedným fotoaparatom.Alebo aj 12Mini ako SEčko s1.fotoap. by malo podla mna slušný úspech ak by zakladná cena bola do 550eur.Pre mna ideál.

    Tak ono není žádným tajemstvím, že SE má být výhodná koupě z rozumu a vstup do ekosystému, ne designově lákavý telefon. Člověk ho bude dva roky používat, najde si oblíbené aplikace, bude komunikovat přes iMessage, FaceTime, zvykne si na iCloud a pak už se špatně utíká.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.