Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Ale zároveň znížil cenu čo je pozitívne.
  Myslím, že také kábliky sa už povaľujú všade a zrejme aj kvôli tomu aby mohol tento kábel vyhodiť z balenia prešiel na USB-C, čo muslíte?

  Jasne, obhajuj si to jak chces, ale furt je to chamtivost. Ja mam od Applu vsechny produkty řady Pro a stejne vsechny kabely vyuzivam a casto nejakej hledam. Takze kolikrat jsem rad, ze treba u starsi generace Airpods Pro ci AppleTV najdu kabel, o kterym jsme nevedel.
  Co kdyz budu potrebovat nabit )zaroven Apple mouse, ovladac k AppleTV, iPhone a iPad a Airpody? Urcite budu strasne stastnej, ze nemam v baleni zadny kabel a rad vyplaznu dalsi prachy..

  “Co když” byly reálné příklady z praxe, které často zažívám. Zde tě měly navést k zamyšlení, jaké plky píšeš.
  Já nevím, jak ty, ale dle mého radši budu mít kabel v základu než ho nemít vůbec a muset dokupovat.
  Stejně jako když ti nerostou ani vousy, tak já jsem furt radši, když mi porostou a budu si moct vybrat, jestli být oholen nebo mít jinou vizáž. ;)

  Peter ty si osol, símťa nevyjadruj sa ku ničomu. Ty si etalón zadubeného domaseda, čo každého kritizuje, kupuješ si tie PRO-dražené epl veci a obhajuješ si sám pre seba ich nezmyselné kroky. Keby si sledoval dianie celkovo, videl by si že sa ľuďom otvárajú oči. Aj tu na LSA je snáď každým rokom cítiť čoraz väčšiu kritiku voči chamtivosti eplu. A láskavo sa kumne nevyjadruj, tvoj adolescentný názor mi nevie nič dať do života. Prajem veľa (doplň)

  Tak tu si nemôže nikto už napísať ani vlastný názor. Zadubený si asi tak ty. Žiaľ mám 39 rokov a domased tiež nie som. Nechápem čo vám dnes ľudia je.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.