Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Není právě ios spojovaný s bezpečností a ochranou soukromí? Takže instalovat klávesnici třetí strany postrádá smysl… nebo se pletu?

  No tak když někomu nevyhovuje výchozí iOS klávesnice z nějakého důvodu (absence predikce v češtině, swipe…) tak nemá úplně na výběr než se spokojit s klávesnicí třetích stran

  Klávesnice od Applu je celkem v pohodě, ale je fakt, že mi ta predikce chybí. Mám tip pro ty, kdo neumí psát tahem jako já 😄 a vyhovuje jim vzhled nativní klávesnice od Applu, jmenuje se EasyType keyboard. Je od originálu k nerozeznání, má i dost nastavení a úprav vzhledu, umí českou predikci, mazání celých slov swipem doleva, zkratky kláves, má přehlednější výběr smajlíků a ovládá se úplně stejně. Mě vyhovuje ze všech klávesnic nejvíce.
  Zařadil bych ji do seznamu. 🙂

  Pro všechny kterým nevadí že SwiftKey do budoucna nemohou aktualizovat a chtějí si ji přenést na nový iPhone či iPad, tak je tu možnost pomocí aplikace iMazing zazálohovat a poté znovu obnovit na novém zařízení celý program i s databází slov. Dostal jsem se totiž do podobné situace v době kdy již v Apple Store nešla stáhnout a potřeboval jsem to vyřešit, protože jsem na klávesnici doslova závislý. Takže jak říkám, zkuste to takto. Funguje to i se zkušební verzí iMazing. Jsou i další aplikace které toto bez problémů zvládnou.

  a tobe neblbne? mi po letech zacala blbnout v posledni dobe jak tim, ze kdyz pri zobrazene klavesnici otocim mobil na sirku a pak zpet, tak je zmensena, a hlavne casto problikne a sekundu dve nebere vstupy a to je hoodne otravne :( je to skoda… presel jsem s touto klavesnici (swiftkey) na iPhone pres 7 lety z Androidu a moc si to pochvaluju… az na chyby a diky ukoncene podpore se nikdy nevyřeší :(

  (PS jeste by Apple mohl vyresit potvrzovani vlozeni zkopirovaneho textu :D … i kdyz to psal v nejakem changelogu tak to nejak nepomohlo :D )

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.